Marché de travaux - 158892-2023
Bulgarie-Sofia: Travaux d'installation de clôtures, de garde-corps et de dispositifs de sécurité
2023/S 055-158892
Avis de modification
Modification d'un contrat/d'une concession en cours
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
„ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ, РЕМОНТ, ДОСТАВКА И МОНТАЖ НА ОГРАНИЧИТЕЛНИ СИСТЕМИ ЗА ПЪТИЩА ПО РЕПУБЛИКАНСКИТЕ ПЪТИЩА НА ТЕРИТОРИЯТА НА СТРАНАТА, СТОПАНИСВАНИ ОТ АПИ... прод. в II.1.4.
II.1.2)Code CPV principal
45340000 Travaux d'installation de clôtures, de garde-corps et de dispositifs de sécurité
II.2)Description
II.2.4)Description du contrat au moment de la conclusion du contrat:
прод. от II.1.1. СЪГЛАСНО ЧЛ. 19, АЛ. 1, Т. 1 ОТ ЗАКОНА ЗА ПЪТИЩАТА, ПО 6 (ШЕСТ) ОБОСОБЕНИ ПОЗИЦИИ"
• ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ № 1 – СЕВЕРОЗАПАДЕН РАЙОН, ВКЛЮЧВАЩ ОБЛАСТИ ВИДИН, ВРАЦА, МОНТАНА, ЛОВЕЧ И ПЛЕВЕН;
• ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ № 2 – СЕВЕРЕН ЦЕНТРАЛЕН РАЙОН, ВКЛЮЧВАЩ ОБЛАСТИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО, ГАБРОВО, РАЗГРАД, РУСЕ И СИЛИСТРА;
• ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ № 3 – СЕВЕРОИЗТОЧЕН РАЙОН, ВКЛЮЧВАЩ ОБЛАСТИ ВАРНА, ДОБРИЧ, ШУМЕН И ТЪРГОВИЩЕ;
• ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ № 4 – ЮГОИЗТОЧЕН РАЙОН, ВКЛЮЧВАЩ ОБЛАСТИ БУРГАС, СЛИВЕН, СТАРА ЗАГОРА И ЯМБОЛ;
• ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ № 5 – ЮЖЕН ЦЕНТРАЛЕН РАЙОН, ВКЛЮЧВАЩ ОБЛАСТИ КЪРДЖАЛИ, ПАЗАРДЖИК, ПЛОВДИВ, СМОЛЯН И ХАСКОВО;
• ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ № 6 – ЮГОЗАПАДЕН РАЙОН, ВКЛЮЧВАЩ ОБЛАСТИ БЛАГОЕВГРАД, ПЕРНИК, КЮСТЕНДИЛ И СОФИЯ.