Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 158898-2023
Polen-Grudziądz: Vaskuläre Prothesen
2023/S 055-158898
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawy asortymentu dla Oddziału Chirurgii Naczyń na okres 24 miesięcy
Referenznummer der Bekanntmachung: Z/91/PN/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33184200 Vaskuläre Prothesen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu dla Oddziału Chirurgii Naczyń na okres 24 miesięcy w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
Zadanie nr 1 – Dostawy stentgraftów samorozprężalnych nitinolowych długich
Zadanie nr 2 – Dostawy stentgraftów samorozprężalnych nitinolowych krótkich
Zadanie nr 3 – Dostawy cewników kalibracyjnych
Zadanie nr 4 – Dostawy protez prostych do tętnic biodrowych
zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Zamawiający informuje, iż przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy cewników kalibracyjnych na okres 24 miesięcy w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
3. Dostarczone przez Wykonawcę w ramach utworzonego przez Wykonawcę komisu towary:
1) będą wyrobami medycznymi i zostały dopuszczone do obrotu i używania w Polsce zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych (Dz.U. z 2022 r., poz. 974 ze zm.),
2) posiadają deklarację zgodności i certyfikat wydany przez jednostkę notyfikowaną (w zależności od klasy wyrobu),
3) będą fabrycznie nowe, bez znamion użytkowania, pełnowartościowe, kompletne, pierwszej kategorii,
4) będą spełniać wymagania jakościowe i właściwości określone przez Zamawiającego oraz producenta danego wyrobu a także gwarantować funkcjonalność i niezawodność wykorzystania w zakresie swego przeznaczenia.
3. Zamawiający określił w Załączniku nr 2 do SWZ wymagania jakościowe odnoszące się co najmniej do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
4. Wykonawca winien zaoferować i wycenić wszystkie pozycje asortymentowe wymienione w formularzu cenowym. Wykonawca w formularzu cenowym powinien podać nazwę producenta oraz nazwę handlową, numer katalogowy.
5. Wykonawca powinien zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z określonymi przez Zamawiającego parametrami. Wszędzie tam, gdzie Zamawiający nie określił wprost wymiaru lub innego parametru, leży to w gestii Wykonawcy.
6. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zostały zastosowane odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencyjnych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt. 2 oraz ust. 3 ustawy p.z.p., Zamawiający zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy p.z.p. dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych opisywanym. Każdorazowo, gdy wskazana jest w niniejszej SWZ norma, ocena techniczna, specyfikacja techniczna lub system referencji technicznych należy przyjąć,
że w odniesieniu do nich użyto sformułowania ,,lub równoważne”.
7. W przypadku wskazania przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia znaku towarowego, patentu lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty – należy przyjąć, że wskazane znaki towarowe, patenty, pochodzenie itp. określają minimalne parametry wskazane
w Załączniku nr 2 do SWZ, które stanowią kryteria stosowane w celu oceny równoważności. Każdorazowo, gdy wskazany jest w niniejszej SWZ znak towarowy, patent lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty należy przyjąć, że w odniesieniu do nich użyto sformułowania ,,lub równoważne” (podstawa prawna art. 99 ust. 5 i 6 ustawy p.z.p.).
Los-Nr.: 4
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy protez prostych do tętnic biodrowych na okres 24 miesięcy w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.