Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawę sprzętu do zabiegów z zakresu chirurgii naczyniowej klasycznej i wewnątrznaczyniowej na okres 12 miesięcy z możliwością wznowienia.
Numer referencyjny: D-5/N/23
II.1.2)Główny kod CPV33184200 Protezy naczyniowe
II.1.4)Krótki opis:
klasycznej i wewnątrznaczyniowej dla potrzeb Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 grup zadaniowych, w ilościach i asortymencie wykazanych w Formularzach Cenowych stanowiących integralne części niniejszej SWZ.
3. Zamawiający zastrzega sobie prawo, a Wykonawca wyraża zgodę na składanie zamówień bez ograniczeń, w ramach niniejszej umowy, a także prawo do korekty zamówionych ilości w dół lub w górę w przypadku zaistnienia okoliczności, których Zamawiający nie mógł przewidzieć z zastrzeżeniem, że minimalna wartość całego zamówienia wyniesie nie mniej niż 30%.
4. Oferta może dotyczyć wszystkich lub wybranych Zadań. Nie dopuszcza się składania ofert częściowych w obrębie poszczególnych Zadań.
5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
6. Realizacja zamówienia następować będzie przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia ważnej umowy
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33184200 Protezy naczyniowe
II.2.4)Opis zamówienia:
Szczegółowy opis zadania zawiera załącznik do SWZ.