II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Prístrojové vybavenie endoskopického centra II
Numéro de référence: UNLP-2023-50-NZ-VS
II.1.2)Code CPV principal33191000 Dispositifs de stérilisation, de désinfection et d'hygiène
II.1.4)Description succincte:
Predmetom zákazky je dodanie nového, nerepasovaného a nepoužívaného endoskopického prístrojového vybavenia pre novo zriaďované endoskopické centrum : automatický dezinfektor jednokomorový, automatický dezinfektor dvojkomorový a tranzientný elastograf.
Predmet zákazky musí byť v bezchybnom stave a musí zodpovedať všetkým platným právnym predpisom na území Slovenskej republiky. Neoddeliteľnou súčasťou zákazky je doprava do miesta dodania, vyloženie v mieste dodania, vybalenie a likvidácia obalov, odovzdanie písomných dokladov potrebných pre nadobudnutie vlastníckeho práva k predmetu zákazky, poskytnutie užívateľskej dokumentácie k predmetu zákazky potrebnej pre riadne a bezchybné používanie predmetu zákazky na stanovený účel v súlade so všetkými právnymi predpismi, kompletizácia a uvedenie predmetu zákazky do prevádzky (inštalácia) s vydaním potvrdenia o inštalácii, odskúšanie funkčnosti a prevádzkyschopnosti dodaného predmetu zákazky, vykonanie prvej úradnej skúšky (preberacej skúšky), odborné zaškolenie personálu, ako aj poskytovanie autorizovaného záručného servisu v dĺžke 24 mesiacov.
Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane vypracovaných technických špecifikácií a požiadaviek verejného obstarávateľa na predmet zákazky, tvorí Prílohu č. 6 Špecifikácia predmetu zákazky a samostatnú časť C. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 200 177.50 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Automatický dezinfektor jednokomorový
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)51410000 Services d'installation de matériel médical
50421000 Services de réparation et d'entretien de matériel médical
60000000 Services de transport (à l'exclusion du transport des déchets)
II.2.4)Description des prestations:
Predmetom zákazky je dodanie jednokomorového automatického dezinfektora v počte 1 ks.
Automatický dezinfektor dvojkomorový
Lot nº: 2
Predmetom zákazky je dodanie dvojkomorového automatického dezinfektora v počte 1 ks.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 3
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33124100 Appareils de diagnostic
51410000 Services d'installation de matériel médical
Predmetom zákazky je dodanie tranzientného elastografu v počte 1 ks.