Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Leveringen - 159016-2023
Polen-Rogóźno: Elektriciteit, verwarming, zonne- en kernenergie
2023/S 055-159016
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.06.2023r. do 31.12.2023r.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
09300000 Elektriciteit, verwarming, zonne- en kernenergie
II.1.4)Korte beschrijving:
1) Przedmiotem zamówienia są dostawy energii elektrycznej o określonych, zgodnie z obowiązującymi przepisami, standardach jakościowych
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
1. Zamawiający opisani w Rozdziale I SWZ przeprowadzają wspólnie postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego (art. 38 Pzp). Zamawiającym upoważnionym do przeprowadzenia postępowania oraz wyboru najkorzystniejszej oferty jest Gmina Rogóźno. Zamówienia udzielą (podpiszą umowy na dostawę energii elektrycznej) zamawiający opisani w Rozdziale XVIII.