II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 256025
II.1.2)CPV-Code Hauptteil35230000 Handschellen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Hankija soovib sõlmida raamlepingut käeraudade, käeraudade vutlarite ja taktikalisi ühekordseid tekstiilist käeraudu.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 320 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)35230000 Handschellen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Hankija soovib osta käeraudu, käeraudade võtmeid ja adaptereid käeraudade ava suuruse vähendamiseks.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Hankija soovib osta käeraudade vutlareid.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Taktikalised ühekordsed tekstiilist käerauad
Los-Nr.: 3
Hankija soovib osta taktikalisi ühekordseid tekstiilist käeraudu, lõikureid ja taktikaliste ühekordsete tekstiilist käeraudae treeningversiooni