Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zvýšenie miery zhodnocovania biologicky rozložiteľných komunálnych odpadov v Obci Pruské
Referenznummer der Bekanntmachung: DEN-090-2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil43414000 Mahlmaschinen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je dodávka techniky a to: Drvič s lisom, Horizontálny hydraulický lis, Nakladač s príslušenstvom,
Elektrický kompostér. Predmet zákazky je rozdelený do 4 samostatných častí, pričom uchádzač môže predložiť
elektronickú ponuku na jednu alebo viac časti predmetu zákazky. Podrobný popis je uvedený v Opise predmetu zákazky súťažných podkladov. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)43414000 Mahlmaschinen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Predmetom zákazky je dodávka techniky a to: Drvič s lisom. Podrobný popis je uvedený v Opise predmetu zákazky
súťažných podkladov. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Horizontálny hydraulický lis
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42636100 Hydraulische Pressen
Predmetom zákazky je dodávka techniky a to: Horizontálny hydraulický lis. Podrobný popis je uvedený v Opise predmetu zákazky súťažných podkladov. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
Nakladač s príslušenstvom
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34144710 Lademaschinen auf Reifen
Predmetom zákazky je dodávka techniky a to: Nakladač s príslušenstvom. Podrobný popis je uvedený v Opise predmetu zákazky súťažných podkladov. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39234000 Kompostbehälter
Predmetom zákazky je dodávka techniky a to: Elektrický kompostér. Podrobný popis je uvedený v Opise predmetu
zákazky súťažných podkladov. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.