II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa wózków widłowych do Składnic RARS
Referenznummer der Bekanntmachung: BZzp.261.24.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil42415110 Gabelstapler
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą wózków widłowych do Składnic Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera „Opis przedmiotu zamówienia”
stanowiący załączniki nr 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9 i 1.10, 1.11 do SWZ.
Zamawiający dopuszcza składanie następujących ofert częściowych:
Zadanie 1 – 1 szt. do Składnicy RARS w Lublińcu- 1,5T LPG
Zadanie 2 –1 szt. do Składnicy RARS w Wąwale 1,6T LPG
Zadanie 3 – 1 szt. do Składnicy RARS w Ełku 3,5T LPG
Zadanie 4 – 1 szt. do Składnicy RARS w Starym Sączu 3,5T LPG
Zadanie 5 - 1 szt. do Składnicy RARS w Komorowie 5,0T LPG
Zadanie 6 - 1 szt. do Składnicy RARS w Lisowicach 5,0T LPG
Zadanie 7 - 1 szt. do Składnicy RARS w Niemcach 5,0T LPG
Zadanie 8 - 2 szt. do Składnicy RARS w Leśmierzu 2,0T el RT
Zadanie 9 - 3 szt. do Składnicy RARS w Leśmierzu 2,5T el RT
Zadanie 10 - 2 szt. do Składnicy RARS w Niemcach 2,0T el RT
Zadanie 11 - 2 szt. do Składnicy RARS w Niemcach 2,5T el RT
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zadanie 1 – 1 szt. do Składnicy RARS w Lublińcu (1,5T LPG);
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42415110 Gabelstapler
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Dostawa 1 szt. fabrycznie nowego wózka czterokołowego widłowego spalinowego LPG oraz gwarancją udzieloną na okres min. 24 miesięcy lub 2000 mth w zależności co pierwsze nastąpi (szacunkowy miesięczny czas pracy wózka – ok. 100 mth).
Załącznik nr 1.1 do SWZ - OPZ
Zadanie 2 –1 szt. do Składnicy RARS w Wąwale (1,6T LPG)
Los-Nr.: 2
Dostawa 1 szt. fabrycznie nowego wózka widłowego czołowego spalinowego zasilanego LPG oraz gwarancją udzieloną na okres min. 24 miesięcy.
Załącznik nr 1.2 do SWZ - OPZ
Zadanie 3 – 1 szt. do Składnicy RARS w Ełku (3,5T LPG)
Los-Nr.: 3
Dostawa 1 szt. fabrycznie nowego wózka czterokołowego widłowego spalinowego LPG oraz gwarancją udzieloną na okres min. 24 miesięcy.
Załącznik nr 1.3 do SWZ - OPZ
Zadanie 4 – 1 szt. do Składnicy RARS w Starym Sączu (3,5T LPG)
Los-Nr.: 4
Załącznik nr 1.4 do SWZ - OPZ
Zadanie 5 - 1 szt. do Składnicy RARS w Komorowie (5,0T LPG)
Los-Nr.: 5
Załącznik nr 1.5 do SWZ - OPZ
Zadanie 6 - 1 szt. do Składnicy RARS w Lisowicach (5,0T LPG)
Los-Nr.: 6
Załącznik nr 1.6 do SWZ - OPZ
Zadanie 7 - 1 szt. do Składnicy RARS w Niemcach (5,0T LPG)
Los-Nr.: 7
Załącznik nr 1.7 do SWZ - OPZ
Zadanie 8 - 2 szt. do Składnicy RARS w Leśmierzu (2,0T el RT)
Los-Nr.: 8
Dostawa 2 szt. fabrycznie nowych wózków widłowych wysokiego podnoszenia
z napędem elektrycznym, typu Reach Truck z możliwością obsługi regałów magazynowych typu Double Deep oraz gwarancją udzieloną na okres min. 24 miesięcy.
Załącznik nr 1.8 do SWZ - OPZ
Zadanie 9 - 3 szt. do Składnicy RARS w Leśmierzu (2,5T el RT)
Los-Nr.: 9
Dostawa 3 szt. fabrycznie nowych wózków widłowych wysokiego podnoszenia
Załącznik nr 1.9 do SWZ - OPZ
Zadanie 10 - 2 szt. do Składnicy RARS w Niemcach (2,0T el RT)
Los-Nr.: 10
Załącznik nr 1.10 do SWZ - OPZ
Zadanie 11 - 2 szt. do Składnicy RARS w Niemcach (2,5T el RT)
Los-Nr.: 11
Załącznik nr 1.11 do SWZ - OPZ