Diese Bekanntmachung dient der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Vēsturiskā 18. un 21. korpusa energoefektivitātes paaugstināšana, būvniecibas ieceres dokumentācijas izstrāde minimālā sastāvā
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71210000 Beratungsdienste von Architekten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Vēsturiskā 18. un 21. korpusa energoefektivitātes paaugstināšana un pielāgošana ēdināšanas pakalpojumu sniegšanai un administratīvai funkcijai būvniecibas ieceres dokumentācijas izstrāde minimālā sastāvā
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)71210000 Beratungsdienste von Architekten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: