Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 159350-2023
Polen-Krakau: Medizinische Geräte
2023/S 055-159350
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Implanty i wszczepy ortopedyczne - płytki do osteotomii piszczeli (płytka + śruby korowe) - 40 kpl.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33100000 Medizinische Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
PŁYTKI DO OSTEOTOMII PISZCZELI (płytka 2 elementowa + 2 śruby korowe i 2 gąbczaste) -
40 kompletów
Płytka w całości wykonana z tytanu, pozwalająca na ustalenie kąta osteotomii z dystrakcją odłamów od 4 do 15 mm. Przy małym kącie osteotomii nie wymagająca zastosowania przeszczepów kostnych. Stabilizacja za pomocą śrub o różnych długościach dostosowanych do szerokości nasady piszczeli. Śruby gąbczaste, tytanowe, długość od 40 do 80mm, stopniowane co 5 mm. Śruby korowe, tytanowe, długość od 30 do 60 mm stopniowane co 2 mm.
wymagane dostarczenie instrumentarium zamkniętego w hermetycznych pojemnikach nadających się do sterylizacji (+ serwis)
- Szkolenia personelu lekarskiego i pielęgniarskiego - 20 osób.
- serwis
- ostrza do pił/wiertła
- Katalog implantów
- Technika operacyjna
- foliogramy
Oferowany Wyrób Medyczny jest dopuszczony do obrotu i używania zgodnie
z obowiązującymi przepisami, w szczególności zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. Nr 2022 r. poz. 974) oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG (MDR), jak również posiadają wymagane dokumenty.