България-София: Обзавеждане (включително офис обзавеждане), мебелировка, електродомакински уреди (с изключение на осветителни тела) и продукти за почистване
2019/S 068-159392
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на МВнР
II.1.2)Основен CPV код39000000 Обзавеждане (включително офис обзавеждане), мебелировка, електродомакински уреди (с изключение на осветителни тела) и продукти за почистване
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на обществената поръчка включва доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на МВнР и се извършва по периодични заявки съгласно техническата спецификация на артикулите, съдържаща се в СЕВОП. Посочените количества са прогнозни и МВнР не се ангажира да поръчва точните количества, посочени в ценовото предложение.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставката и монтаж на офис мебели и столове се извършва по периодични заявки съгласно техническата спецификация на артикулите, съдържаща се в СЕВОП. Посочените количества са прогнозни и МВнР не се ангажира да поръчва точните количества, посочени в ценовото предложение.