Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
„Instalacje odnawialnych źródeł energii na terenie gminy Domaniewice” w formule „zaprojektuj i wybuduj”
Referentienummer: PZ.271.1.2023
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09331200 Fotovoltaïsche zonnecellen
II.1.4)Korte beschrijving:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej i prac mających na celu realizację inwestycji polegającej na dostawie, montażu i uruchomieniu:
Część 1 – instalacje fotowoltaiczne.
Część 2 – kotły na biomasę.