Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Europese aanbesteding voor inhuur uitzendkrachten (uitsluitend productie profielen)
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Doelstelling van deze aanbesteding is om met twee geschikte inschrijvers de raamovereenkomsten aan te gaan die kunnen voorzien in de inhuurbehoefte van uitzendkrachten in de regio Noord-Oost Friesland. Het betreft de volgende productieprofielen (veelal ingevuld door scholieren) met name op de afdelingen food en petfood:
• Productiemedewerkers;
• Logistiekmedewerker;
• Medewerkers groenvoorziening.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De raming voor de inhuur van uitzendkrachten zal de komende jaren circa € 200.000,- per jaar bedragen. De totale raming voor de looptijd van 72 maanden komt daarmee uit op € 1.200.000,-. Dit bedrag is exclusief 21% BTW.