Diese Bekanntmachung dient nur der Vorinformation
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
23600 PPS Kamp Nieuw-Milligen te Uddel
Referenznummer der Bekanntmachung: 23600
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45000000 Bauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
NB: Betreft voortzetting van aanbesteding TenderNed Kenmerk: 368366.
In juli 2020 is het kabinetsbesluit bekrachtigd om het Korps Mariniers te verhuizen van de marinierskazerne in Doorn naar Kamp Nieuw-Milligen in de gemeente Apeldoorn.
Het doel van het project is het realiseren van een nieuwe marinierskazerne ten behoeve van de operationele eenheden van het Korps Mariniers.
Het project zal middels een DBFMO-overeenkomst worden aanbesteed.
Deze DBFMO-overeenkomst omvat in hoofdzaak het ontwerpen, bouwen, leveren van facilitaire diensten, leveren van middelen, leveren van voorzieningen, onderhouden en financieren van de kazerne. De kazerne wordt gerealiseerd op de bestaande kazerne Kamp Nieuw-Milligen met als adres Meervelderweg 19 te Uddel, gemeente Apeldoorn.
Zie uitgebreide omschrijving en mededeling in de bijlage "Vooraankondiging herziening PPS KNM 13 maart 2023" die in TenderNed is toegevoegd.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45000000 Bauarbeiten
98340000 Unterbringungs- und Bürodienste
79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
55500000 Kantinen- und Verpflegungsdienste
45300000 Bauinstallationsarbeiten
45216200 Bauarbeiten für Militärgebäude und -einrichtungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De kazerne kent een onderscheid in zo'n 31 hoofdfunctionaliteiten in zes clusters die circa 130.000 m2 BVO gebouwgebonden functies functies betreffen, circa 35.000 m2 functioneel terrein en circa 115.000 m2 parkeervoorzieningen. Deze getallen zijn slechts indicatief en afhankelijk van de uiteindelijke vertaling van de functionele eisen in een ruimtelijk ontwerp