Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Bauleistung - 159502-2023
Polen-Warschau: Bauarbeiten
2023/S 055-159502
Berichtigung
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Bauauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonanie remontu i przebudowy bloku A Centrali NBP w Warszawie przy ul. Świętokrzyskiej 11/21
Referenznummer der Bekanntmachung: SEZ/DKRZ-WPO1-EWS-241-0437/DA/21
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45000000 Bauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu i przebudowy bloku A Centrali NBP w Warszawie przy ul. Świętokrzyskiej 11/21 obejmujące w szczególności:
1) wykonanie robót budowlanych w obiekcie bloku A Centrali Narodowego Banku Polskiego (NBP) oraz w pozostałych budynkach kompleksu Centrali NBP, do których należy doprowadzić instalacje z bloku A,
2) zapewnienie platformy CDE zgodnie z wymaganiami BIM oraz udostępnienie Zamawiającemu 20 kont na czas realizacji robót budowlanych oraz gwarancji i rękojmi za wady,
3) wykonanie lub zainstalowanie oprogramowania lub jego aktualizacja wraz z licencjami, zainstalowanie, skonfigurowanie i uruchomienie urządzeń i systemów, w tym konfiguracji serwerów centralnych zlokalizowanych w innych budynkach kompleksu Centrali NBP,
4) wykonanie i dostarczenie dokumentacji powykonawczej wraz z przeniesieniem na Zamawiającego autorskich praw majątkowych, prawa wykonywania i zezwalania na wykonywanie autorskich praw zależnych do dokumentacji powykonawczej, prawa własności egzemplarzy/nośników, na których dokumentacja powykonawcza została zapisana
5) przeprowadzenie instruktażu wskazanych pracowników Zamawiającego z obsługi instalacji, systemów i urządzeń, w uzgodnionych z Zamawiającym terminach,
6) uzyskanie w imieniu Zamawiającego decyzji o pozwoleniu na użytkowanie,
7) udzielenie na wykonane roboty budowlane gwarancji jakości i rękojmi za wady, w tym na działanie urządzeń, wraz z wykonaniem przeglądów okresowych.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w postaci dokumentacji projektowej oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 5 do Swz.