II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava usluge recikliranja neopasnog otpada
Referentni broj: E-VV-2/2020
II.1.2)Glavna CPV oznaka90514000 Usluge recikliranja otpada
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je nabava usluge preuzimanja na daljnju oporabu neopasnog otpada iz dolje navedenih podgrupa kojima se otpad razvrstava prema procesu u kojem je nastao, a sukladno Pravilniku o katalogu otpada (NN 90/15). Vrste otpada koje čine predmet nabave nastale su kod naručitelja prilikom obavljanja djelatnosti gospodarenja otpadom, obavljanjem komunalne djelatnosti održavanja groblja i djelatnosti upravljanja reciklažnim dvorištima u Varaždinu, Gornjem Knegincu i Varaždinskim Toplicama.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 1 340 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Nabava usluge recikliranja neopasnog otpada - grupa 1
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a90514000 Usluge recikliranja otpada
II.2.4)Opis nabave:
Nabava usluge recikliranja neopasnog otpada - grupa 2
Grupa br.: 2
Nabava usluge recikliranja neopasnog otpada - grupa 3
Grupa br.: 3
Predmet nabave je nabava usluge preuzimanja na daljnju oporabu neopasnog otpada iz dolje navedenih podgrupa kojima se otpad razvrstava prema procesu u kojem je nastao, a sukladno Pravilniku o katalogu otpada (NN 90/15). Vrste otpada koje čine predmet nabave nastale su kod naručitelja prilikom obavljanja djelatnosti gospodarenja otpadom, obavljanjem komunalne djelatnosti održavanja groblja i djelatnosti upravljanja reciklažnim dvorištima u Varaždinu, Gornjem Knegincu i Varaždinskim Toplicama
Nabava usluge recikliranja neopasnog otpada - grupa 4
Grupa br.: 4
Nabava usluge recikliranja neopasnog otpada - grupa 5
Grupa br.: 5
Nabava usluge recikliranja neopasnog otpada - grupa 6
Grupa br.: 6
Nabava usluge recikliranja neopasnog otpada - grupa 7
Grupa br.: 7
Nabava usluge recikliranja neopasnog otpada - grupa 8
Grupa br.: 8