II.2.2)További CPV-kód(ok)45215100 Egészségügyi épületek kivitelezése
45221250 Mélyépítési munkák alagút, akna és aluljáró kivételével
45223200 Szerkezetépítési munkák
45261400 Szigetelési munkák
45262700 Épületátalakítási munka
45262000 Különleges szakipari munkák a tetőfedésen kívül
45300000 Épületszerelési munka
45330000 Víz-, gázvezeték-szerelési és szaniterszerelési munka
45331000 Fűtés, szellőzés és légkondicionálás szerelése
45313000 Felvonó és mozgólépcső szerelése
45343200 Tűzvédelmi berendezések szerelése
45350000 Gépészeti szerelések
45410000 Vakolás
45420000 Asztalos- és ácsipari szerelés
45430000 Padló- és falburkolás
45442100 Festés
45110000 Épületbontás és bontási munka, földmunka
71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A 9 műtőből álló tömb homlokzatának és tetejének nyílászáró cseréjének és hő- és tetőszigetelés javításának elkészítéséhez szükséges kiviteli tervdokumentáció elkészítése a 191/2009. (IX.15.) Korm. rendeletben meghatározott műszaki tartalommal.
A kivitelezési munkák tekintetében elvégzendő az épületrész teljes homlokzati nyílászáróinak cseréje, felújítása a megrendelő által jóváhagyott kiviteli dokumentáció alapján.
Elkészítendő az épület teljes homlokzati és tető hőszigetelésének kivitelezése a megrendelő által jóváhagyott kiviteli dokumentáció alapján, továbbá a tető vízszigetelésének javítása a kiviteli terv szerinti mértékben. Szükséges továbbá az épület lábazati víz és hőszigetelésének elkészítése, továbbá a pince és átjáró födémek hőszigetelésének elkészítése.
A kivitelezési munkák befejeztével kivitelező elkészíti az épület energetikai tanúsítványát és igazolást ad a műtőblokk nyílászáróinak egészségügyi követelményeinek megfelelőségéről.
Költségvetési kiírás szerint.