II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa bielizny jednorazowego użytku
Referenznummer der Bekanntmachung: 50/D/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Sukcesywna dostawa bielizny jednorazowego użytku na potrzeby SP ZOZ MSWiA w Łodzi
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Czepek operacyjny damski z nadrukiem
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Czepek chirurgiczny wiązany o kroju furażerki
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Czepek chirurgiczny wiązany o kroju furażerki wykonany w części bocznej z włókniny pochłaniajacej pot.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Sterylny pełnobarierowy fartuch chirurgiczny
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
Serweta sterylna wykonana z włókniny typu SMS
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
Sterylna serweta z otworem do stosowania podczas drobnych interwencji chirurgicznych
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienQualitätskriterium - Name: termin dostawy / Gewichtung: 40
Preis - Gewichtung: 60
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
Serweta sterylna przylepna minimum dwuwarstwowa
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
męskie ubranie chirurgiczne
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
maska chirurgiczna wykonana z bezzapachowej włókniny trzywarstwowej z gumką
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
maska chirurgiczna trójwarstwowa z trokami
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
Trzy częściowa sterylna osłona na ramię „C”,
składająca się z przeźroczystej osłony wykonanej z folii PE o grubości min. 0,05 mm., ściągnięta gumką o średnicy 80 cm. w ilości dwóch sztuk oraz osłony na ramię ruchome o wymiarach 50x250 wyposażona na całej długości w taśmy lepne pozwalające na prawidłowe mocowanie pracującego ramienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
Fartuch higieniczny wykonany z włókniny polipropylenowej, stanowiącej barierę dla mikroorganizmów, o dobrej przepuszczalności powietrza, wiązany na troki, posiadający przedłużone poły do zakładania na plecach, nie toksyczny, nie pylący.Włóknina polipropylenowa o gramaturze nie mniejszej niż 35g/m2
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
Spodnie włókninowe, niejałowe do kolonoskopii wykonane z włókniny polipropylenowej o min gramaturze 40/m2
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
Zestaw pościeli trzyczęściowy z włókniny polipropylenowej o min. gramaturze 35g/m2. Skład: prześcieradło 130x210cm, poszwa 140x210cm, poszewka 80x90cm
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
Sterylna jednorazowa osłona na przewody foliowa teleskopowo, złożona z taśmą do mocowania na końcach. Wykonana z folii PE o minimalnej grubości 0,05 mm. Duża wytrzymałość mechaniczna na rozerwanie podczas zabiegu operacyjnego. Łatwe montowanie.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
Jednorazowy podkład higieniczny wykonany z mocnego i chłonnego laminatu nieprzemakalnego,do zastosowania jako osłona stołu operacyjnego
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 18
Śliniaki stomatologiczne jednorazowego użytku składajace się z dwóch warstw bibuły przedzielonej warstwą folii w dolnej części zakończone kieszenią. Wymiary 38x48 cm + kieszonka 14 cm. Troczki w górnej częsci do zawiazania śliniaka. Kolor biały,zielony lub fioletowy.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 19
Osłona na aparat RTG 220x100 cm jednoczęściowa składajaca się z przeżroczystej osłony wykonanej z folii PE o grubości 0,005 mm
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 20
Serweta sterylna : samoprzylepna operacyjna dwuczęściowe z otworem regulowanym (możliwość dostosowania średnicy otworu) 70x90 cm typu Foliodrape (lub równoważne)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 21
Ochraniacze na obuwie wykonane z wytrzymałego materiału oraz posiadajace antypoślizgową podeszwę.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 22
Koc ogrzewający jednorazowego użytku, o bardzo dobrych właściwościach termicznych, niejałowy, bezlateksowy, wykonany z włókniny PP z poliestrowym wypełnieniem, pikowany na całej długości w celu zabezpieczenia przemieszczenia się wypełnienia koca, materiał oddychający, odporny na zawilgocenie, dla zapewnienia zachowania higieny każda sztuka pakowana osobno.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 23
Antypoślizgowa, czterowarstwowa, podłogowa mata chłonna z mieszanki włókien celulozowych i wiążących z perforowaną powłoką z polietylenu od strony podłogi, może być stosowana zarówno na suchych jak i mokrych podłogach, bez super chłonnych proszków, dzięki czemu mata nie pęcznieje i jest równa na całej powierzchni, można ja ciąć bez ryzyka wysypywania się absorbentu, odpowiednia kapilarność utrzymuje matę na mokrej podłodze,o chłonności 5l/m2
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 24
Sterylny jednoczęściowy kombinezon ochronny, przeznaczony do pracy w pomieszczeniach o klasie czystości A i B wg GMP. Środek ochrony indywidualnej kategorii III, odporność na przeciek drobnych cząstek do wnętrza ubioru (Typ 5-B), odzież chroniąca przed ciekłymi chemikaliami, czynnikami biologicznymi. Wykonany z wysokiej gęstości polietylenu o masie powierzchniowej nie większej niż 45 g/m2, umożliwiający transfer powietrza i pary wodnej („oddychający”) w celu zapewnienia odpowiedniego komfortu termicznego podczas użytkowania, odporny na przenikanie typowych cytostatyków: nie mniej niż 7 związków o klasie przenikania 5 wg EN 14325, odporność materiału na ścieranie wg EN 530, wytrzymałość na zginanie materiału, odporność na przebicie co najmniej >5 N. Kombinezon ma być wyposażony w elastyczne pętelki na kciuk przy rękawach, osłonięte materiałem kombinezonu, zintegrowane osłony na buty z podeszwą antypoślizgową, zintegrowany dopasowany do maseczki kaptur posiadający troki, gumkę w tunelu przy mankietach rękawów, gumkę w talii, złożony w sposób umożliwiający aseptyczne zakładanie, dostępny w rozmiarach od S do 2XL;
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 25
Wata, pieluchomajtki, podkłady,tampony