Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 159686-2023
Polen-Rypin: Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
2023/S 055-159686
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup wyposażenia dla szkół Powiatu Rypińskiego
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.272.6.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia dla szkół Powiatu Rypińskiego. Szczegółowy opis
przedmiotu zamówienia zawierają załączniki od nr 1/1 do nr 1/3 oraz załączniki nr od nr 8/1 do nr 8/3 do SWZ.
Przedmiot zamówienia podzielony został na 3 części: sprzęt IT, meble, pojazdy samochodowe.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sprzęt IT
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
30191400 Reißwölfe
30213000 Personalcomputer
30213100 Tragbare Computer
30213200 Tablettcomputer
30213300 Tischcomputer
30216130 Strichcodeleser
30231320 Tastbildschirme
30234000 Speichermedien
30234600 Flashspeicher
30237000 Teile und Zubehör für Computer
30237200 Computerzubehör
30237450 Grafiktabletts
32342410 Akustische Ausrüstung
32342420 Studiomischpult
38652120 Videoprojektoren
38653400 Leinwände
39162110 Lehrbedarf
42962000 Druck- und Grafikausrüstung
48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Część 1 zamówienia obejmuje sprzęt informatyczny i nagłośnieniowy z akcesoriami oraz gwarancją. Obejmuje w szczególności dostawę: 148 sztuk komputerów typu All in One, 78 sztuk komputerów stacjonarnych, 113 sztuk laptopów o różnej przekątnej ekranu, 61 sztuk monitorów interaktywnych, 35 sztuk projektorów, 15 sztuk ekranów projekcyjnych, 47 sztuk urządzeń wielofunkcyjnych, 3 sztuk drukarek 3D, 3 sztuk skanerów 3D, 21 sztuk niszczarek, 19 sztuk wizualizerów, 4 sztuk czytników kodów kreskowych, 50 sztuk tabletów graficznych, 40 sztuk tabletów, 56 dysków SSD, 30 sztuk Pamięć RAM, 75 sztuk Pendrive, 24 zasilaczy awaryjnych UPS, 31
sztuk pamięć przenośna (dysk zewnętrzny), 312 sztuk licencji na oprogramowanie biurowe Office oraz sprzętu nagłaśniającego w postaci 8 sztuk mikserów, 34 sztuk kolumn, 16 sztuk odsłuchów estradowych, 44 sztuk mikronów, 38 sztuk statywów, 3 sztuki subwoofer, 18 sztuk kabel mikrofonowy, 240 sztuk wtyczki kolumnowe i 2
sztuki zestaw radiowęzeł, wraz z niezbędnym wyposażeniem dodatkowym do każdego sprzętu komputerowego wymienionym w załączniku nr 1/1 do SWZ oraz gwarancją, na okres co najmniej dwa lata.O ile inaczej nie zaznaczono, wszelkie zapisy załącznika nr 1/1 do SWZ zawierające parametry techniczne należy odczytywać jako parametry minimalne. Dostarczany sprzęt musi być kompletny, tj.: mieć okablowanie, zasilacze oraz wszystkie inne komponenty, zapewniające właściwą instalację i użytkowanie. Zamawiający nie dopuszcza sprzętu refabrykowanego, wymagana jest dostawa sprzętu fabrycznie nowego, nieużywanego wraz z niezbędnym wyposażeniem producenta. Gwarancja będzie świadczona w języku polskim.Dostawy sprzętu muszą zostać wykonane przez Wykonawcę do miejsc wskazanych przez Zamawiającego wraz z wniesieniem i montażem zgodnie z OPZ do wskazanego pomieszczenia – łącznie 4 lokalizacje na terenie miasta Rypin.
Miejsce dostawy sprzętu: Zespół Szkół nr 1 im. ks. Czesława Lissowskiego w Rypinie, ul. Kościuszki 51, 87-500 Rypin; Zespół Szkół nr 2 im. Unii Europejskiej w Rypinie, ul. Dworcowa 11, 87-500 Rypin; Zespół Szkół nr 3 im. Bogdana Chełmickiego w Rypinie, ul. Nowy Rynek 20, 87-500 Rypin; Zespół Szkół nr 5 im. ks. Jana
Twardowskiego w Rypinie, ul. Mławska 54, 87- 500 Rypin.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1/1 do SWZ.
Meble
Los-Nr.: 2
39100000 Möbel
39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke
39130000 Büromöbel
39131000 Büroregale
39134000 Computermöbel
39136000 Kleiderbügel und -haken
39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
39160000 Schulmöbel
39180000 Labormöbel
39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
Część 2 zamówienia obejmuje meble do sal lekcyjnych, pomieszczeń biurowych i socjalnych na potrzeby szkół, których organem prowadzącym jest Powiat Rypiński: Zespół Szkół nr 1 im. ks. Cz. Lissowskiego w Rypinie, ul. Kościuszki 51, 87-500 Rypin, Zespół Szkół nr 2 im. Unii Europejskiej w Rypinie, ul. Dworcowa 11, 87-500 Rypin,
Zespół Szkół nr 3 im. B. Chełmickiego w Rypinie, ul. Nowy Rynek 20, 87-500 Rypin, Zespół Szkół nr 5 im. ks. J. Twardowskiego w Rypinie, ul. Mławska 54, 87-500 Rypin. Przedmiot zamówienia obejmuje sprzedaż, dostawę oraz montaż mebli w miejscach wskazanych przez Zamawiającego. W przypadku Zespołu Szkół nr 5 im. ks. J.
Twardowskiego w Rypinie zakup mebli będzie stanowił wyposażenie nowo wybudowanego budynku szkoły. W pozostałych placówkach nowe meble zastąpią zniszczone albo dopełnią istniejące wyposażenie. W związku z powyższym Zamawiający wymaga, by Wykonawca rozpoczął realizację zamówienia od Zespołu Szkół nr
5 im. ks. J. Twardowskiego w Rypinie. Budynek Zespołu Szkół nr 5 posiada windę. W pozostałych szkołach brak windy. Dostawa i montaż mebli możliwe są w każdej placówce od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00-20:00. Wymagany przez zamawiającego minimalny okres gwarancji wynosi dwa lata. Szczegółowy opis
przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1/2 do SWZ.
Pojazdy samochodowe
Los-Nr.: 3
34110000 Personenkraftwagen
34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen
Część 3 zamówienia obejmuje dostawę dwóch samochodów osobowych przeznaczonych do nauki jazdy dla Zespołu Szkół Nr 2 i Zespołu Szkół Nr 3 w Rypinie oraz czterech samochodów typu bus przeznaczonych do przewozu osób dla Zespołu Szkół Nr 1, Zespołu Szkół Nr 2, Zespołu Szkół Nr 3 i Zespołu Szkół Nr 5 w
Rypinie. Każdy z samochodów przeznaczonych do nauki jazdy powinien posiadać pięciodrzwiowe nadwozie typu hatchback, napędzany silnikiem spalinowym. Dostarczone samochody powinny być fabrycznie nowe, pozbawione wad, dostosowane do nauki jazdy, wyposażone zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu
zamówienia. Dostarczone pojazdy powinny być przygotowane do rejestracji z ważnym badaniem technicznym oraz kompletem dokumentów.Każdy z samochodów typu bus powinien posiadać nadwozie umożliwiające przewóz ośmiu osób oprócz kierowcy. Samochód powinien być napędzany silnikiem spalinowym, wysokoprężnym. Dostarczone samochody powinny być fabrycznie nowe, pozbawione wad, dostosowane do przewozu osób niepełnosprawnych oraz osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich, wyposażone zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia. Dostarczone pojazdy powinny być przygotowane do rejestracji, z ważnym badaniem technicznym oraz kompletem dokumentów. Wymagany przez zamawiającego minimalny okres gwarancji wynosi trzy lata. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1/3 do SWZ