Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 159701-2023
Ungarn-Budapest: Computeranlagen und Zubehör
2023/S 055-159701
Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Szerver oldali hardver eszközök és szolgáltatások
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001016132022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Központi internet sávszélesség-menedzsment eszköz
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
30230000 Computerbezogene Geräte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
1 db sávszélesség-menedzsment eszköz
A részletes műszaki feltételeket a dokumentáció részeként kiadott műszaki leírás tartalmazza.
Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy a műszaki leírásban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, illetőleg szabadalomra vagy védjegyre való esetleges hivatkozás a közbeszerzés tárgya egyértelmű jellegének meghatározása érdekében történt, figyelemmel a közbeszerzési eljárásokban az alkalmasság és a kizáró okok igazolásának, valamint a közbeszerzési műszaki leírás meghatározásának módjáról szóló 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) és (5) bekezdéseiben foglaltakra, továbbá a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést minden esetben érteni kell! A hivatkozott szabvány, műszaki engedély, előírás, ajánlás megnevezése mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést szintén minden esetben érteni kell.
Részletes feltételeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.