II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 3346
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je prevzatie odpadov vznikajúceho činnosťou VSD a.s. a VSE Holding a.s. ako aj odpadov vznikajúceho pri rekonštrukciách, opravách a údržbe prevádzkovaných energetických zariadení a iných objektov spoločnosti VSD a.s a VSE Holding a.s. a budú s ním nakladať v súlade so zákonnými požiadavkami.
Splnenie požiadaviek na predmet zákazky uchádzač deklaruje predložením aktuálnych príslušných oprávnení na nakladanie s odpadmi na rozsah a obdobie ponúkanej služby, ktorým môže byť:
-Platný súhlas podľa § 97ods. 1) zákona 79/2015 Z. z. o odpadoch o prevádzkovaní zariadenia na zhodnocovanie odpadov
-Platný súhlas podľa § 97ods. 1) zákona 79/2015 Z. z. o odpadoch o prevádzkovaní zariadenia na zber odpadov a čestné prehlásenie o zmluvnom zabezpečení recyklácie, zhodnotenia prevzatých odpadov (s uvedením spôsobu Rx)
-Autorizácia na spracovanie vybraných odpadov podľa §89 zákona 79/2015 Z. z.
-Registrácia podľa § 98 zákon 79/2015 Z .z. o odpadoch a čestné prehlásenie o zmluvnom zabezpečení recyklácie, zhodnotenia prevzatých odpadov
-Integrované povolenie v prípade, ak zariadenie zhodnocovanie odpadov patrí pod IPKZ podľa zákona 39/2013 Z. z. o integrovanej prevencii a kontrole znečisťovania ŽP
-Integrované povolenie v príp. ak prevádzkované zariadenie patrí pod IPKZ podľa zákona 39/2013 Z. z. o integrovanej prevencii a kontrole znečisťovania ŽP
Okrem oprávnení pre nakladanie s odpadmi uchádzač predloží pre každé ponúkané zariadenie na nakladanie s odpadmi:
-Čestné prehlásenie, že ponúkaná služba je v zariadení na nakladanie s odpadmi dostupná každý pracovný deň min. 7 hodín,
-Čestné prehlásenie, že zariadenie na nakladanie s odpadmi disponuje kalibrovanými váhami.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 8 000 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Časť 1 Prevzatie ostatného odpadu v zariadení na nakladanie s odpadmi, ktoré sa nachádza v oblasti I. - Košice
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zhodnocovanie odpadov, je prevzatie odpadov vznikajúceho činnosťou VSD a.s. a VSE Holding a.s. ako aj odpadov vznikajúceho pri rekonštrukciách, opravách a údržbe prevádzkovaných energetických zariadení a iných objektov spoločnosti VSD a.s a VSE Holding a.s. a budú s ním nakladať v súlade so zákonnými požiadavkami.
Časť 2 Prevzatie ostatného odpadu v zariadení na nakladanie s odpadmi, ktoré sa nachádza v oblasti II. - Prešov
Los-Nr.: 2
Časť 3 Prevzatie ostatného odpadu v zariadení na nakladanie s odpadmi, ktoré sa nachádza v oblasti III. - Rožňava
Los-Nr.: 3
Časť 4 Prevzatie ostatného odpadu v zariadení na nakladanie s odpadmi, ktoré sa nachádza v oblasti IV. - Poprad
Los-Nr.: 4
Časť 5 Prevzatie ostatného odpadu v zariadení na nakladanie s odpadmi, ktoré sa nachádza v oblasti V. - Bardejov
Los-Nr.: 5
Časť 6 Prevzatie ostatného odpadu v zariadení na nakladanie s odpadmi, ktoré sa nachádza v oblasti VI. - Humenné
Los-Nr.: 6
Časť 7 Prevzatie ostatného odpadu v zariadení na nakladanie s odpadmi, ktoré sa nachádza v oblasti VII. - Trebišov
Los-Nr.: 7
Časť 8 Prevzatie nebezpečného odpadu v zariadení na nakladanie s odpadmi, ktoré sa nachádza v oblasti I. - Košice
Los-Nr.: 8
Časť 9 Prevzatie nebezpečného odpadu v zariadení na nakladanie s odpadmi, ktoré sa nachádza v oblasti II. - Prešov
Los-Nr.: 9
Časť 10 Prevzatie nebezpečného odpadu v zariadení na nakladanie s odpadmi, ktoré sa nachádza v oblasti III. - Rožňava
Los-Nr.: 10
Časť 11 Prevzatie nebezpečného odpadu v zariadení na nakladanie s odpadmi, ktoré sa nachádza v oblasti IV. - Poprad
Los-Nr.: 11
Časť 12 Prevzatie nebezpečného odpadu v zariadení na nakladanie s odpadmi, ktoré sa nachádza v oblasti V. - Bardejov
Los-Nr.: 12
Časť 13 Prevzatie nebezpečného odpadu v zariadení na nakladanie s odpadmi, ktoré sa nachádza v oblasti VI. - Humenné
Los-Nr.: 13
Časť 14 Prevzatie nebezpečného odpadu v zariadení na nakladanie s odpadmi, ktoré sa nachádza v oblasti VII. - Trebišov
Los-Nr.: 14