Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 159772-2023
Tschechien-Prag: Arzneimittel für Blut und Blut bildende Organe
2023/S 055-159772
Berichtigung
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Léčivé přípravky s obsahem FOSTAMATINIBU
Referenznummer der Bekanntmachung: VZ23027
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33621000 Arzneimittel für Blut und Blut bildende Organe
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků obsahující účinnou látku FOSTAMATINIB, a to v předpokládanémmnožství a skladbě dle technické specifikace uvedené v příloze č. 5 zadávací dokumentace.