Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 159846-2023
die Slowakei-Beluša: Selbstlade-Sattelanhänger für die Landwirtschaft
2023/S 055-159846
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Technické vybavenie pre projekt zberného dvora v obci Beluša
Referenznummer der Bekanntmachung: 102/R/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
16530000 Selbstlade-Sattelanhänger für die Landwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je dodávka technických zariadení pre zberný dvor v obci Beluša. Podrobné vymedzenie predmetu
zákazky tvorí časť B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 126 169.67 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Traktorový nosič kontajnerov s hydraulickou rukou
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
16700000 Traktoren
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Predmetom zákazky pre časť 1 je dodávka traktorového nosiča kontajnerov v súlade s technickou špecifikáciou
uvedenou v Súťažných podkladoch
Vaňové kontajnery
Los-Nr.: 2
34928480 Abfallcontainer und -körbe
Predmetom zákazky pre časť 2 je dodávka vaňových kontajnerov v súlade s technickou špecifikáciou uvedenou v
Súťažných podkladoch.