Danmark-Horsens: Tjenesteydelser i forbindelse med spildevand, affald, rengøring og miljøbeskyttelse
2023/S 055-159883
Bekendtgørelse om indgåede kontrakter
Resultat af udbudsproceduren
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Indsamling af husholdningsaffald og husholdningslignende affald
II.1.2)Hoved-CPV-kode90000000 Tjenesteydelser i forbindelse med spildevand, affald, rengøring og miljøbeskyttelse
II.1.4)Kort beskrivelse:
Indsamling af husholdningsaffald og husholdningslignende affald for Horsens Kommune
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet: