II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на хранителни продукти, напитки /алкохолни и безалкохолни/ за нуждите на Дейност „Хранителен комплекс“ по обособени позиции“
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15800000 Diverse Nahrungsmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предметът на настоящата обществена поръчка е "Доставка на хранителни продукти, напитки /алкохолни и
безалкохолни/ за нуждите на Дейност „Хранителен комплекс“ по обособени позиции, както следва: мляко и
млечни продукти;месо, месни продукти и полуфабрикати;риба и рибни продукти;яйца и яйчни продукти;масла и
мазнини;зърнени храни и храни на зърнена основа;картофи и кореноплодни;варива;зеленчуци-сурови, сготвени,
консервирани, замразени, изсушени и ферментирали; плодове-пресни, замразени, изсушени, консервирани под
формата на конфитюри и компоти;ядкови плодове и маслодайни семена;захар, захарни и шоколадови изделия,
мед;подправки-пресни, изсушени;други храни; готови за консумация храни в консервиран, замразен,
концентриран или изсушен вид;кафе, чай и какао;безалкохолни напитки; пиво, вина и високоалкохолни напитки.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 2 039 700.00 BGN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на мляко и млечни продукти за Дейност „Хранителен комплекс“
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15511000 Milch
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
При изпълнение на поръчката следва да се извърши доставка на мляко и млечни продукти за Дейност „Хранителен комплекс".
Ориентировъчното количество и обем са посочени в Техническата спецификация, представляваща неразделна
част от документацията за участие.
„Доставка на месо, месни продукти и полуфабрикати за Дейност „Хранителен комплекс“
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
При изпълнение на поръчката следва да се извърши доставка на месо, месни продукти и полуфабрикати за Дейност „Хранителен комплекс".
„Доставка на риба и рибни продукти за Дейност „Хранителен комплекс“
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03311000 Fisch
При изпълнение на поръчката следва да се извърши доставка на риба и рибни продукти за Дейност „Хранителен комплекс".
„Доставка на яйца и яйчни продукти за Дейност „Хранителен комплекс“
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03142500 Eier
При изпълнение на поръчката следва да се извърши доставка на яйца и яйчни продукти за Дейност „Хранителен комплекс".
„Доставка на масла и мазнини за Дейност „Хранителен комплекс“
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15412000 Fette
При изпълнение на поръчката следва да се извърши доставка на масла и мазнини за Дейност „Хранителен комплекс".
„Доставка на зърнени храни и храни на зърнена основа за Дейност „Хранителен комплекс“
Los-Nr.: 6
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03211900 Getreideerzeugnisse
При изпълнение на поръчката следва да се извърши доставка на зърнени храни и храни на зърнена основа за Дейност „Хранителен комплекс".
„Доставка на картофи и кореноплодни за Дейност „Хранителен комплекс“
Los-Nr.: 7
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03212100 Kartoffeln/Erdäpfel
При изпълнение на поръчката следва да се извърши доставка на картофи и кореноплодни за Дейност „Хранителен комплекс".
„Доставка на варива за Дейност „Хранителен комплекс“
Los-Nr.: 8
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03221210 Bohnen
При изпълнение на поръчката следва да се извърши доставка на варива за Дейност „Хранителен комплекс".
„Доставка на зеленчуци-сурови, сготвени, консервирани, замразени, изсушени и ферментирали за Дейност „Хранителен комплекс“
Los-Nr.: 9
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03221000 Gemüse
При изпълнение на поръчката следва да се извърши доставка на зеленчуци-сурови, сготвени, консервирани, замразени, изсушени и ферментирали за Дейност „Хранителен комплекс".
„Доставка на плодове-пресни, замразени, изсушени, консервирани под формата на конфитюри и компоти за Дейност „Хранителен комплекс“
Los-Nr.: 10
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03222000 Früchte und Nüsse
При изпълнение на поръчката следва да се извърши доставка на плодове-пресни, замразени, изсушени, консервирани под формата на конфитюри и компоти за Дейност „Хранителен комплекс".
„Доставка на „ядкови плодове и маслодайни семена“ за дейност „Хранителен комплекс“
Los-Nr.: 11
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03111800 Samen von Obstbäumen und -sträuchern
При изпълнение на поръчката следва да се извърши доставка на „ядкови плодове и маслодайни семена“ за Дейност „Хранителен комплекс".
„Доставка на захар, захарни и шоколадови изделия, мед за Дейност „Хранителен комплекс“
Los-Nr.: 12
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15831000 Zucker
При изпълнение на поръчката следва да се извърши доставка на захар, захарни и шоколадови изделия, мед за Дейност „Хранителен комплекс".
„Доставка на подправки-пресни, изсушени за Дейност „Хранителен комплекс“
Los-Nr.: 13
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15872200 Gewürze
При изпълнение на поръчката следва да се извърши доставка на подправки-пресни, изсушени за Дейност „Хранителен комплекс".
„Доставка на други храни за Дейност „Хранителен комплекс“
Los-Nr.: 14
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15871000 Essig; Soßen; Gewürzmischungen; Senfmehl; zubereiteter Senf
При изпълнение на поръчката следва да се извърши доставка на други храни за Дейност „Хранителен комплекс".
„Доставка на „готови за консумация храни в консервиран, замразен, концентриран или изсушен вид“ за Дейност „Хранителен комплекс“
Los-Nr.: 15
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15897200 Nahrungsmittelkonserven
При изпълнение на поръчката следва да се извърши доставка на „готови за консумация храни в консервиран, замразен, концентриран или изсушен вид“ за Дейност „Хранителен комплекс".
„Доставка на кафе, чай и какао за Дейност „Хранителен комплекс“
Los-Nr.: 16
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15861000 Kaffee
При изпълнение на поръчката следва да се извърши доставка на кафе, чай и какао за Дейност „Хранителен комплекс".
„Доставка на безалкохолни напитки за Дейност „Хранителен комплекс“
Los-Nr.: 17
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15982000 Erfrischungsgetränke
При изпълнение на поръчката следва да се извърши доставка на безалкохолни напитки за Дейност „Хранителен комплекс".
„Доставка на пиво, вина и високоалкохолни напитки за Дейност „Хранителен комплекс“
Los-Nr.: 18
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)24322500 Alkohol
При изпълнение на поръчката следва да се извърши доставка на пиво, вина и високоалкохолни напитки за Дейност „Хранителен комплекс".