Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 159930-2023
Rumänien-Oradea: Isotopische Reagenzien
2023/S 055-159930
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Generator 99m Tc si Kituri radiofarmaceutice
Referenznummer der Bekanntmachung: 4208498/2022/133
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33696400 Isotopische Reagenzien
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Generator 99m Tc si Kituri radiofarmaceutice, conform specificatiilor din caietul de sarcini care face parte integranta din documentatia de atribuire si constituie ansamblul cerintelor pe baza carora se elaboreaza de catre fiecare ofertant propunerea tehnica.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile.
Data limita de transmitere a raspunsului la solicitarile de clarificari: in a 11 -a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor specificata in anuntul de participare.(Conform art.160 alin.2 si art.161 din Legea 98/2016 modificate prin OUG 107/2017).
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kit de MIBI-TETRAFLUORBORAT pentru marcare cu 99m Tc pertechnetat- scop diagnostic
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Kit de MIBI-TETRAFLUORBORAT pentru marcare cu 99m Tc pertechnetat- scop diagnostic, conform cantitatilor si specificatiilor din caietul de sarcini
Kit de DMSA, acid dimercaptosuccinic pentru marcarea cu 99m Tc pertechnetat – scop diagnostic
Los-Nr.: 5
Kit de DMSA, acid dimercaptosuccinic pentru marcarea cu 99m Tc pertechnetat – scop diagnostic, conform cantitatilor si specificatiilor din caietul de sarcini
Kit de Albumina Umana Nanocoloidala pentru marcarea cu 99m Tc pertechnetat – scop diagnostic
Los-Nr.: 6
Kit de Albumina Umana Nanocoloidala pentru marcarea cu 99m Tc pertechnetat – scop diagnostic, conform cantitatilor si descrierilor din caietul de sarcini
Kit de HDP pentru marcare cu 99mTc pertechnetat- scop diagnostic
Los-Nr.: 2
Kit de HDP pentru marcare cu 99mTc pertechnetat- scop diagnostic, conform cantitatilor si descrierilor specificate in caietul de sarcini.
Kit de DTPA acid pentetic pentru marcare cu 99m Tc pertechnetat –scop diagnostic
Los-Nr.: 4
Kit de DTPA acid pentetic pentru marcare cu 99m Tc pertechnetat –scop diagnostic, conform cantitatilor si specificatiilor din caietul de sarcini
Generator de 99m Tc (technetiu) pentru diagnostic
Los-Nr.: 1
Generator de 99m Tc (technetiu) pentru diagnostic, conform cantitatilor si descrierilor specificate in caietul de sarcini.