Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Satelliittelefoni komplektide ostmine ja paigaldamine ning satelliitside teenuse tellimine koos satelliitandmeside seadmete ostmise ja paigaldamise ning satelliitandmeside teenuse tellimisega
Referenznummer der Bekanntmachung: 259924
II.1.2)CPV-Code Hauptteil32531000 Ausrüstung für Satelliten-Nachrichtenübertragung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Päästeamet kuulutab välja riigihanke oma satelliit-telefonisidel ja satelliitandmesidel baseeruva kõneside süsteemi laiendamiseks ning satelliitside ja satelliitandmeside teenuse tellimiseks koos satelliitside ja satelliitandmeside seadmetega ning teeb ettevõtjatele ettepaneku esitada pakkumusi riigihanke alusdokumentides sätestatud tingimustel.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)32531000 Ausrüstung für Satelliten-Nachrichtenübertragung
64214100 Vermietung von Satellitenverbindungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: