Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 160002-2023
Polen-Kielce: Medienspeicher- und -lesegeräte
2023/S 055-160002
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DOSTAWA MACIERZY DYSKOWEJ (ADP.2301.6.2023)
Referenznummer der Bekanntmachung: ADP.2301.6.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa macierzy dyskowej w ilości 1 szt.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
30234500 Arbeitsspeichermedien
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa macierzy dyskowej w ilości 1 szt.. 2. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 30233000-1 – Urządzenia do przechowywania i odczytu danych 30234500-3 – Pamięci do przechowywania danych 3. Przedmiot zamówienia i jego realizacja został szczegółowo określony w SWZ i załącznikach do SWZ.