Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP/64/PN/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33600000 Arzneimittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH I WYROBÓW MEDYCZNYCH.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Produkty lecznicze – immunoterapia
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33600000 Arzneimittel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są produkty lecznicze – immunoterapia, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy znajdującym się w części IV SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Przedmiotem zamówienia są szwy chirurgiczne , zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy znajdującym się w części IV SWZ.
Wyroby medyczne – materiały opatrunkowe
Los-Nr.: 15
Przedmiotem zamówienia są wyroby medyczne – materiały opatrunkowe, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy znajdującym się w części IV SWZ.
Wyroby medyczne – żel p/zrostowy
Los-Nr.: 16
Przedmiotem zamówienia są wyroby medyczne – żel p/zrostowy , zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy znajdującym się w części IV SWZ.