Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 160055-2023
Tschechien-Prag: Personenkraftwagen
2023/S 055-160055
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Ekologická vozidla pro sociální služby ADCH Praha - vícemístné vozidlo II.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34110000 Personenkraftwagen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění je pořízení 1 ks nového a nepoužitého vícemístného vozidla v souvislosti s realizací akce „Ekologická vozidla pro sociální služby ADCH Praha - vícemístné vozidlo II.“ podrobně popsáno v Technické specifikaci předmětu plnění, která je součásti této zadávací dokumentace a tvoří přílohu č. 1 „Tabulka technické specifikace“.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: