Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nešiojamų kompiuterių su monitoriais pirkimas
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30213100 Tragbare Computer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Nešiojamų kompiuterių su monitoriais pirkimas:
I pirkimo objekto dalis: nešiojami kompiuteriai – 350 vnt, monitoriai I tipo – 350 vnt, monitoriai II tipo – 350 vnt, pelės ir klaviatūros komplektai – 700 vnt, kompiuterio krepšiai – 100 vnt, kompiuterio kuprinė – 250 vnt.
II pirkimo objekto dalis: nešiojami kompiuteriai – 50 vnt, monitoriai I tipo – 50 vnt; monitoriai II tipo – 50 vnt , pelės ir klaviatūros komplektai – 50 vnt; kompiuterio kuprinės – 50 vnt.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 610 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nešiojami kompiuteriai su monitoriais
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213100 Tragbare Computer
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Nešiojami kompiuteriai – 350 vnt, monitoriai I tipo – 350 vnt, monitoriai II tipo – 350 vnt, pelės ir klaviatūros komplektai – 700 vnt, kompiuterio krepšiai – 100 vnt, kompiuterio kuprinė – 250 vnt.
Aukšto našumo nešiojami kompiuteriai su monitoriais
Los-Nr.: 2
Nešiojami kompiuteriai – 50 vnt, monitoriai I tipo – 50 vnt; monitoriai II tipo – 50 vnt , pelės ir klaviatūros komplektai – 50 vnt; kompiuterio kuprinės – 50 vnt.