II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Kelių priežiūros darbų techninės priežiūros paslaugos
II.1.2)Main CPV code71356100 Technical control services
II.1.4)Short description:
Kelių priežiūros darbų techninės priežiūros paslaugos.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)71356100 Technical control services
II.2.4)Description of the procurement:
Kelių priežiūros darbų techninės priežiūros paslaugos Vilniaus, Trakų ir Alytaus kelių tarnybų prižiūrimuose valstybinės reikšmės kelių ruožuose.
Kelių priežiūros darbų techninės priežiūros paslaugos Rokiškio, Utenos ir Molėtų kelių tarnybų prižiūrimuose valstybinės reikšmės kelių ruožuose.
Kelių priežiūros darbų techninės priežiūros paslaugos Pasvalio, Panevėžio ir Ukmergės kelių tarnybų prižiūrimuose valstybinės reikšmės kelių ruožuose.
Kelių priežiūros darbų techninės priežiūros paslaugos Šiaulių, Telšių ir Raseinių kelių tarnybų prižiūrimuose valstybinės reikšmės kelių ruožuose.
Kelių priežiūros darbų techninės priežiūros paslaugos Klaipėdos, Kretingos ir Šilalės kelių tarnybų prižiūrimuose valstybinės reikšmės kelių ruožuose.
Kelių priežiūros darbų techninės priežiūros paslaugos Tauragės, Vilkaviškio ir Marijampolės kelių tarnybų prižiūrimuose valstybinės reikšmės kelių ruožuose.
Kelių priežiūros darbų techninės priežiūros paslaugos Jonavos, Kauno ir Kėdainių kelių tarnybų prižiūrimuose valstybinės reikšmės kelių ruožuose.