Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Achizitionare diverse medicamente (76 loturi)
Referenznummer der Bekanntmachung: 3519879_2021_PAAPD1178095
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33690000 Varia
II.1.4)Kurze Beschreibung:
În cadrul procedurii se vor achiziționa diverse medicamente, impartite pe 76 loturi, conform Caietului de sarcini si a Anexei 1 - Centralizatorul de produse atasate.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile
Termenul limita pana la care autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a-11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 24
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33690000 Varia
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Conform Caiet de sarcini si Anexa nr. 1 - Centralizatorul de produse
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 30
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Formula lapte de la nastere cu prebiotice GOS si probiotice lactobacillus fermentum cu 1,89g proteine/100kcal, cu valoare energetica 66 kcal/100ml si ci DHA 13,2mg/100ml
Los-Nr.: 76
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 49
Natrii chloridum ser fiziologic unidoze 5 ml
Los-Nr.: 41
Combinatii vit+min pic orale +0 luni
Los-Nr.: 11
Dalteparinum 5000 UI /0,2 ml
Los-Nr.: 16
Fluticasonum propionat 2mg/2ml
Los-Nr.: 20
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Alanil-glutamina 200 mg/ml
Los-Nr.: 57
Durvalumabum flac. 500 mg/10 ml
Los-Nr.: 66
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 47
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 48
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 59
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 60
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 68
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 69
L-ornitin aspartat 0,5mg/ml
Los-Nr.: 33
Hydrocortisonum 500 mg inj/perf
Los-Nr.: 26
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 46
Levetiracetamum 100 mg/ml
Los-Nr.: 35
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 54
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 53
Combinatii; Indacaterol+Glicopironiu 85mcg/43mcg
Los-Nr.: 9
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 36
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 43
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
Vinorelbinum 10 mg/ml flac 1 ml
Los-Nr.: 70
Insulinum lispro Humalog 100U/ml kwickpen
Los-Nr.: 75
Ceftolozane sulfat/Tazobactam sodiu
Los-Nr.: 13
Combinatii; Salmeterol + Fluticazona
Los-Nr.: 10
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 62
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 72
Vinorelbinum 10 mg/ml flac 5 ml
Los-Nr.: 71
Insulinum glargine Lantus Solostar 100UI/ml sol.inj*5pen*3ml
Los-Nr.: 73
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Acidum acetylsalicylicum tamp.
Los-Nr.: 2
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 19
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 23
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 18
Gadobutrol 1mmol/ml flac. 15 ml
Los-Nr.: 21
Gadobutrol 1mmol/ml flac 30 ml
Los-Nr.: 22
Hydroxichloroquinum 200 mg
Los-Nr.: 25
Insulinum glulizina 100U/ml Apidra 100UI/ml
Los-Nr.: 74
Imunoglobulina normala pentru adm. intravasculara flacon 50 ml
Los-Nr.: 28
Imunoglobulina normala pentru adm. intravasculara flacon 100 ml
Los-Nr.: 29
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 67
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 50
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 44
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 51
Combinatii factori de coagulare: II, VII, IX, X + protein C, S
Los-Nr.: 55
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
Combinatii: Capparis spinosa 130 mg Cichorium intybus 130 mg Andrographis paniculata 66 mg Picrorhiza kurroa 64 mg Terminalia arjuna 64 mg Cassia sophera 32 mg Achillea millefolium 32 mg Tamarix gallica 32 mg Capparis spinosa q.s. 600 mg
Los-Nr.: 8
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 39
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 40
Ipratroprii bromidum 20 mcg/puf
Los-Nr.: 31
Methylprednisolonum 125 mg
Los-Nr.: 38
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
Combinatii vitamine A+D3+E+B2, B6+C pic orale
Los-Nr.: 12
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 52
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 34
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 58
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 64
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
Ceftazidim/Avibactamat sodic
Los-Nr.: 14
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
Hydrocortisonum hemisuccinatum
Los-Nr.: 27
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 37
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 45
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 61
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 63
Isosorbidi dinitras 10 mg
Los-Nr.: 32
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 42
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 56
Durvalumabum flac 120 mg/2,4 ml
Los-Nr.: 65