Obvestilo o oddaji naročila
Direktiva 2004/18/ES
II.1)Opis
II.1.1)Naziv naročila, ki ga je določil naročnik
AO 10606 – Zagotavljanje zaledne pisarne DOI in storitev, povezanih z DOI
II.1.2)Vrsta naročila in mesto gradnje, kraj dobave ali izvedbeStoritve
Št. kategorije storitev 7: Računalniške in sorodne storitve
Glavna lokacija ali mesto gradnje, kraj dobave ali izvedbe: prostori izvajalca.
Šifra NUTS
II.1.4)Kratek opis naročila ali nabave
Zagotavljanje storitev, ki se nanašajo na zaledno pisarno DOI, in drugih storitev, povezanih z DOI.
II.1.5)Enotni besednjak javnih naročil72300000 Podatkovne storitve, 72330000 Storitve standardizacije in klasifikacije vsebine ali podatkov, 72400000 Internetne storitve
II.1.6)Informacije o Sporazumu o vladnih naročilihNaročilo ureja Sporazum o vladnih naročilih (GPA): da
II.2)Skupna končna vrednost naročil
II.2.1)Skupna končna vrednost naročilVrednost: 446 800 EUR
Brez DDV