Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Modernizacja oraz dostawa urządzeń układu kompleksu ścianowego przeznaczonych do pracy w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny
Referenznummer der Bekanntmachung: 489.HZP.PFR.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil42417200 Fördereinrichtungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest: Modernizacja oraz dostawa urządzeń układu kompleksu ścianowego przeznaczonych do pracy w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny, w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego z podziałem na dwa zadania:
-Zadanie 1–Modernizacja kombajnu ścianowego typu JOY 4LS 22 oraz wykonanie i dostarczenie kompletnych fabrycznie nowych: przenośników zgrzebłowych - ścianowego i podścianowego z kruszarką, a nadto modernizacja posiadanego przez Zamawiającego wyposażenia elektrycznego wraz z dostawą fabrycznie nowego wyposażenia elektrycznego oraz pociągów aparatury elektrycznej,
-Zadanie 2–Wykonanie własnym staraniem i dostarczenie 37 szt. kompletnych fabrycznie nowych, wolnych od wad fizycznych i prawnych sekcji liniowych obudowy ścianowej zmechanizowanej typu 15/32 POz, o zakresie wysokości geometrycznej 1,5÷3,2 m wyposażonych w kompletną hydraulikę siłową i sterowanie,
do ścian o docelowej długości do 372 m, zgodnie z zapisami SWZ