Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 160547-2023
Polen-Lublin: Verbandsmaterial
2023/S 055-160547
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa opatrunków sterylnych i niesterylnych, łat hemostatycznych oraz preparatów zawierających polihexanid i poloxamer 188.
Referenznummer der Bekanntmachung: EO/LA-2722/LXIII/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33141110 Verbandsmaterial
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiot zamówienia stanowi: Dostawa opatrunków sterylnych i niesterylnych, łat hemostatycznych oraz preparatów zawierających polihexanid i poloxamer 188.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na części. Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia stanowi 12 zadań. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę zadań.
3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 1-12 do SWZ.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zadanie nr 1
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Siatka elastyczna do podtrzymywania opatrunku, na palec, długość min. 6 m przed rozciągnięciem, op. 1 szt 150 mb (przed rozciągnięciem)
2. Siatka elastyczna do podtrzymywania opatrunku, na głowę, długość min. 6 m przed rozciągnięciem, op. 1 szt 500 mb (przed rozciągnięciem)
3. Siatka elastyczna do podtrzymywania opatrunku, na udo, długość min. 6 m przed rozciągnięciem, op. 1 szt 350 mb (przed rozciągnięciem)
4. Siatka elastyczna do podtrzymywania opatrunku, na brzuch i klatkę piersiową, długość min. 6 m przed rozciągnięciem, op. 1 szt 50 mb (przed rozciągnięciem)
Zadanie nr 2
Los-Nr.: 2
Antybakteryjny, jałowy, cienki, miękki i łatwy do układania opatrunek z maścią zawierający srebro metaliczne. Hydrofobowa siatka poliamidowa, stanowiąca materiał nośny opatrunku, pokryta srebrem metalicznym oraz impregnowana nie zawierającą wazeliny maścią z triglicerydów (tłuszczów obojętnych), pod wpływem wydzieliny z rany opatrunek uwalnia jony srebra o bakteriobójczym działaniu, zwalcza bakterie gram-ujemne jak i gram-dodatnie włącznie ze szczepami MRSA, opatrunek o wysokim stopniu przepuszczalności dla powietrza, pary wodnej i wydzieliny z rany, rozmiar 10 cm x 10 cm, op. 10 szt -50 op.
Zadanie nr 3
Los-Nr.: 3
33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
1.Roztwór do płukania, oczyszczania ran ostrych, przewlekłych i oparzeń z atomizerem, zawierający polihexanid 0,1% i poloxamer 188 1%, op. butelka 250 ml 30-op.
2.Hydrożel do oczyszczania i leczenia ran ostrych, przewlekłych i oparzeń, zawierający polihexanid 0,1% i poloxamer 188 1%, op. tuba 30 g-50 op.
3.Hydrożel do oczyszczania i leczenia ran ostrych, przewlekłych i oparzeń, zawierający polihexanid 0,1% i poloxamer 188 1%, op. tuba 100 g-30 op.
4.Roztwór do płukania,oczyszczania ran ostrych, przewlekłych i oparzeń, zawierający polihexanid 0,1% i poloxamer 188 1%, op. butelka 500 ml-30 op.
5.Roztwór do płukania,oczyszczania ran ostrych, przewlekłych i oparzeń, zawierający polihexanid 0,1% i poloxamer 188 1%, op. butelka 1000 ml-30 op.
6.Maść do leczenia ran na bazie wyciągu z żywicy świerku, zawierająca kwasy: abietynowy, pimarowy, palustrowy i lignany, op. tubka 15 g-20 op.
Zadanie nr 4
Los-Nr.: 4
33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen
1. Łata hemostatyczna zbudowana z utlenionej celulozy impregnowanej buforowanymi solami, trilizyną i reaktywnym glikolem polietylenowym bez ludzkich lub zwierzęcych komponentów, łatwo przechodząca przez trokar, wchłanialna po ok. 28 dniach, możliwość przechowywania w temperaturze pokojowej (poniżej 25 stopni Celsjusza), rozmiar 2 x 4 cm, op. 6 szt-5 op.
2. Łata hemostatyczna zbudowana z utlenionej celulozy impregnowanej buforowanymi solami, trilizyną i reaktywnym glikolem polietylenowym bez ludzkich lub zwierzęcych komponentów, łatwo przechodząca przez trokar, wchłanialna po ok. 28 dniach, możliwość przechowywania w temperaturze pokojowej (poniżej 25 stopni Celsjusza), rozmiar 5 x 5 cm, op. 6 szt-5 op.
3. Łata hemostatyczna zbudowana z utlenionej celulozy impregnowanej buforowanymi solami, trilizyną i reaktywnym glikolem polietylenowym bez ludzkich lub zwierzęcych komponentów, łatwo przechodząca przez trokar, wchłanialna po ok. 28 dniach, możliwość przechowywania w temperaturze pokojowej (poniżej 25 stopni Celsjusza), rozmiar 5 x 10 cm, op. 6 szt-5 op.
Zadanie nr 5
Los-Nr.: 5
1. Chusta brzuszna z gazy opatrunkowej 17-nitkowa, 4-warstwowa, z nitką z kontrastem RTG, po praniu wstępnym, wymiary 45 cm na 45 cm, op. 2 szt. -500 op.
2. Serweta gazowa do laparotomii 20-nitkowa, 4-warstwowa, wykonana z chłonnej gazy bawełnianej, z wszytym chipem wykrywalnym za pomocą badania rentgenowskiego, po praniu wstępnym, wymiary 45 cm na 45 cm, op. 2 szt. -1000 op.
3. Serweta gazowa do laparotomii 20-nitkowa, 6-warstwowa, wykonana z chłonnej gazy bawełnianej, z wszytym chipem wykrywalnym za pomocą badania rentgenowskiego, po praniu wstępnym, wymiary 45 cm na 45 cm, op. 2 szt.- 500 op.
Zadanie nr 6
Los-Nr.: 6
Hypoalergiczny produkt w aerozolu przeznaczony do bezbolesnego i szybkiego usuwania przylepca ze skóry, szybko schnący, skład na bazie silikonów, nie pozostawia tłustej warstwy na skórze, nie podrażnia, może być stosowany nawet na podrażnionej skórze, op. 50 ml -40 op.
Zadanie nr 7
Los-Nr.: 7
Plaster poiniekcyjny, niejałowy, włókninowy, wymiary 5 m na 4 cm (+/- 1 cm), nacinany co 2 cm, op. 1 szt -200 op.
Zadanie nr 8
Los-Nr.: 8
1.Tupfer jałowy, twardy, typu fasolka z gazy bawełnianej 24 nitek z kontrastem RTG, oba końce zawinięte do środka, umieszczone w kartoniku z segregatorem umożliwiającym łatwe pobieranie, rozmiar po rozłożeniu 6 cm na 6 cm, op. 10 szt -200 op.
2.Tupfer jałowy, twardy, typu fasolka z gazy bawełnianej 24 nitek z kontrastem RTG, oba końce zawinięte do środka, umieszczone w kartoniku z segregatorem umożliwiającym łatwe pobieranie, rozmiar po rozłożeniu 8 cm na 8 cm, op. 10 szt-200 op.
3.Tupfer jałowy, twardy, typu fasolka z gazy bawełnianej 24 nitek z kontrastem RTG, oba końce zawinięte do środka, umieszczone w kartoniku z segregatorem umożliwiającym łatwe pobieranie, rozmiar po rozłożeniu 12 cm na 12 cm, op. 10 szt -200op.
Zadanie nr 9
Los-Nr.: 9
1.Kompres żelowy "zimno/ciepło", rozmiar 13 cm (+/- 1 cm) na 14 cm (+/- 1 cm), op. 1 szt. -20 op.
2.Kompres żelowy "zimno/ciepło", rozmiar 16 cm (+/- 1 cm) na 26 cm (+/- 1 cm), op. 1 szt. -20 op.
Zadanie nr 10
Los-Nr.: 10
1. Przylepiec mocujący do drenów donosowych właściwości: elastyczny przylepiec mocujący wykonany z włókniny, pokryty klejem akrylowym, posiada odpowiednią paroprzepuszczalność niejałowy 7 cm x 7,1 cm dla dorosłych-35 op.
2. Przylepiec mocujący do drenów donosowych właściwości: elastyczny przylepiec mocujący wykonany z włókniny, pokryty klejem akrylowym, posiada odpowiednią paroprzepuszczalność niejałowy 5,9 cm x 6,2 cm dla dzieci-15 op.
3. Przylepiec mocujący do drenów donosowych właściwości: elastyczny przylepiec mocujący wykonany z włókniny, pokryty klejem akrylowym, posiada odpowiednią paroprzepuszczalność niejałowy 3,6 cm x 4 cm dla noworodków- 5 op.
4. Jałowy, samoprzylepny opatrunek z wkładem chłonnym umieszczonym centralnie, wykonany z hydrofobowej włókniny, pokryty klejem akrylowym rozmiar 9 cm x 10 cm, op. 1 szt -45 op.
5. Jałowy, samoprzylepny opatrunek z wkładem chłonnym umieszczonym centralnie, wykonany z hydrofobowej włókniny, pokryty klejem akrylowym , rozmiar 12 cm x 14 cm, op. 1 szt-375 op.
6. Niejałowy przylepiec stabilizujący do drenów i cewników, składający się z części mocowanej do skóry, wykonanej z włókniny oraz części mocującej dren/cewnik składającej się z przylepca-rzepu oraz przylepnego pola, rozmiar 9 cm x 4 cm, op. 1 szt. -500 op.
7. Niejałowy przylepiec stabilizujący do drenów i cewników, składający się z części mocowanej do skóry, wykonanej z samoprzylepnej folii z mikroperforacjami, oraz części mocującej dren/cewnik składającej się z przylepca-rzepu oraz przylepnego pola, rozmiar 7,5 cm x 1,6 cm, op. 1 szt. -500 op.
8.Samoprzylepny opatrunek z wkładem chłonnym wykonany z hydrofobowej włókniny, pokryty klejem akrylowym z warstwą zabezpieczającą z papieru silikonowanego ułatwiającą precyzyjną, bezbolesną i skuteczną aplikację, mikropory w strukturze włókniny zapewniają odpowiednią paroprzepuszczalność rozmiar 8 cm x 10 cm, op. 1 szt-1000op.
9. Samoprzylepny opatrunek z wkładem chłonnym wykonany z hydrofobowej włókniny, pokryty klejem akrylowym z warstwą zabezpieczającą z papieru silikonowanego ułatwiającą precyzyjną, bezbolesną i skuteczną aplikację, mikropory w strukturze włókniny zapewniają odpowiednią paroprzepuszczalność rozmiar 10 cm x 15 cm, op. 1 szt-400 op.
10. Samoprzylepny opatrunek z wkładem chłonnym wykonany z hydrofobowej włókniny, pokryty klejem akrylowym z warstwą zabezpieczającą z papieru silikonowanego ułatwiającą precyzyjną, bezbolesną i skuteczną aplikację, mikropory w strukturze włókniny zapewniają odpowiednią paroprzepuszczalność rozmiar 8 cm x 20 cm, op. 1 szt-800 op.
11. Samoprzylepny opatrunek z wkładem chłonnym wykonany z hydrofobowej włókniny, pokryty klejem akrylowym z warstwą zabezpieczającą z papieru silikonowanego ułatwiającą precyzyjną, bezbolesną i skuteczną aplikację, mikropory w strukturze włókniny zapewniają odpowiednią paroprzepuszczalność rozmiar 10 cm x 25 cm, op. 1 szt-400 op.
12. Samoprzylepny opatrunek z wkładem chłonnym wykonany z hydrofobowej włókniny, pokryty klejem akrylowym z warstwą zabezpieczającą z papieru silikonowanego ułatwiającą precyzyjną, bezbolesną i skuteczną aplikację, mikropory w strukturze włókniny zapewniają odpowiednią rozmiar 10 cm x 30 cm op. 1 szt-300 op.
13. Samoprzylepny opatrunek z wkładem chłonnym wykonany z hydrofobowej włókniny, pokryty klejem akrylowym z warstwą zabezpieczającą z papieru silikonowanego ułatwiającą precyzyjną, bezbolesną i skuteczną aplikację, mikropory w strukturze włókniny zapewniają odpowiednią paroprzepuszczalność rozmiar 10 cm x 35 cm, op. 1 szt-300 op.
14. Taśma opatrunkowa wykonana z hydrofobowej włókniny, pokryta hipoalergicznym klejem akrylowym, mikropory w strukturze włókniny zapewniają odpowiednią paroprzepuszczalność, elastyczna opatrunek pokryty taśmą dopasowuje się do kształtów ciała, zapewnia swobodę ruchów, posiada warstwę zabezpieczającą wykonaną z papieru silikonowanego z podziałką metryczną ułatwiającą dzielenie taśmy oraz precyzyjną, bezbolesną i skuteczną aplikację-200 op.
Zadanie nr 11
Los-Nr.: 11
11.Przylepiec chirurgiczny, hypoalergiczny, z rozciągliwej włókniny poliestrowej, trudnobrudzący, niepozostawiający resztek kleju na skórze, wysoka i długotrwała przylepność, klej akrylowy: bez zawartości tlenku cynku, kauczuku i lateksu, wodoodporny, równomiernie naniesiony na całej powierzchni, z papierem zabezpieczającym, rozmiar 5 cm x 10 m, op. a 1 szt. -50 op.
2.Przylepiec chirurgiczny, hypoalergiczny,z rozciągliwej włókniny poliestrowej, trudnobrudzący, niepozostawiający resztek kleju na skórze, wysoka i długotrwała przylepność, klej akrylowy: bez zawartości tlenku cynku, kauczuku i lateksu, wodoodporny, równomiernie naniesiony na całej powierzchni,z papierem zabezpieczającym, rozmiar 10 cm x 10 m, op. a 1 szt.-50op.
3.Przylepiec chirurgiczny, hypoalergiczny, z rozciągliwej włókniny poliestrowej, trudnobrudzący, niepozostawiający resztek kleju na skórze, wysoka i długotrwała przylepność, klej akrylowy: bez zawartości tlenku cynku, kauczuku i lateksu, wodoodporny, równomiernie naniesiony na całej powierzchni, z papierem zabezpieczającym, rozmiar 15 cm x 10 m, op. a 1 szt.-50 op.
4.Przylepiec chirurgiczny, hypoalergiczny, z rozciągliwej włókniny poliestrowej, trudnobrudzący, niepozostawiający resztek kleju na skórze, wysoka i długotrwała przylepność, klej akrylowy: bez zawartości tlenku cynku, kauczuku i lateksu, wodoodporny, równomiernie naniesiony na całej powierzchni, z papierem zabezpieczającym, rozmiar 20 cm x 10 m, op. a 1 szt.-150 op.
5.Włókninowy opatrunek wyspowy z włókniny poliestrowej, rozciągliwy, oddychający, sterylny, rozmiar wkładki chłonnej: 2,8 cm x 3,8 cm; rozmiar opatrunku: 5 cm x 7,2 cm, z wodoodpornym klejem akrylowym, równomiernie naniesionym na całej powierzchni, bez lateksu, kauczuku i tlenku cynku, op. 1 szt.- 2500 op.
6.Włókninowy opatrunek wyspowy z włókniny poliestrowej, rozciągliwy, oddychający, sterylny, rozmiar wkładki chłonnej: 3,4 cm x 6,5 cm; rozmiar opatrunku: 6 cm x 10 cm, z wodoodpornym klejem akrylowym, równomiernie naniesionym na całej powierzchni, bez lateksu, kauczuku i tlenku cynku, op. a 1 szt.-2500 op.
7.Włókninowy opatrunek wyspowy z włókniny poliestrowej, rozciągliwy, oddychający, sterylny, rozmiar wkładki chłonnej 5 cm x 5,5 cm; rozmiar opatrunku: 10 cm x 10 cm, z wodoodpornym klejem akrylowym, równomiernie naniesionym na całej powierzchni, bez lateksu, kauczuku i tlenku cynku, op. a 1 szt.-1200 op.
8.Włókninowy opatrunek wyspowy z włókniny poliestrowej, rozciągliwy, o ddychający, sterylny, rozmiar wkładki chłonnej 5 cm x 10,5 cm; rozmiar opatrunku: 10 cm x 15 cm, z wodoodpornym klejem akrylowym, równomiernie naniesionym na całej powierzchni, bez lateksu, kauczuku i tlenku cynku, op. 1 szt-2200 op.
9.Włókninowy opatrunek wyspowy z włókniny poliestrowej, rozciągliwy, oddychający, sterylny, rozmiar wkładki chłonnej 5 cm x 15,5 cm; rozmiar opatrunku: 10 cm x 20 cm, z wodoodpornym klejem akrylowym, równomiernie naniesionym na całej powierzchni, bez lateksu, kauczuku i tlenku cynku, op. a 1 szt.-1400op.
10.Włókninowy opatrunek wyspowy z włókniny poliestrowej, rozciągliwy, oddychający, sterylny, rozmiar wkładki chłonnej 5 cm x 20,5 cm; rozmiar opatrunku: 10 cm x 25 cm, z wodoodpornym klejem akrylowym, równomiernie naniesionym na całej powierzchni, bez lateksu, kauczuku i tlenku cynku, op. a 1 szt.-1400 op.
11.Włókninowy opatrunek wyspowy z włókniny poliestrowej, rozciągliwy, oddychający, sterylny, rozmiar wkładki chłonnej 5 cm x 30,4 cm; rozmiar opatrunku: 10 cm x 35 cm, z wodoodpornym klejem akrylowym, równomiernie naniesionym na całej powierzchni, bez lateksu, kauczuku i tlenku cynku, op. a 1 szt. -800 op.
Zadanie nr 12
Los-Nr.: 12
Serwety operacyjne 45 cm x 45 cm (± 1 cm) niejałowe z taśmą radiacyjną/nitką RTG , z gazy min. –17 nitkowej, max – 20 nitkowej, 4 – warstwowe, wstępnie prane, białe, chłonne, gładkie, odporne na wysoka temperaturę, zachowujące kolor po sterylizacji, nitki ułożone prostopadle i równolegle, gramatura użytej gazy 23 g/m2, op. 1 szt. - 50 op.