II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rádioterapeutické prístroje pre pracovisko COVID-19 NsP Prievidza
Referenznummer der Bekanntmachung: FUR000082_TSK
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Ventilátory na umelú pľúcnu ventiláciu s rozšíreným portfóliom ventilačných režimov - 3,00 ks
Prenosný monitor vitálnych funkcií - 5,00 ks
Infúzne systémy pre intenzívnu starostlivosť o pacienta -1,00 ks
Prístroj na mimotelovú membránovú oxygenáciu ECMO - 1,00 ks
Transportný pľúcny ventilátor vhodný do prostredia MRI - 1,00 ks
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Ventilátory na umelú pľúcnu ventiláciu s rozšíreným portfóliom ventilačných režimov
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke
51410000 Installation von medizinischen Einrichtungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Ventilátory na umelú pľúcnu ventiláciu s rozšíreným portfóliom ventilačných režimov3,00 ks
Prenosný monitor vitálnych funkcií
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
03000000 Landwirtschaftliche Erzeugnisse des Pflanzenbaus und der Tierhaltung sowie Fischerei-, Forst- und zugehörige Erzeugnisse
Infúzne systémy pre intenzívnu starostlivosť o pacienta
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion
Infúzne systémy pre intenzívnu starostlivosť o pacienta1,00 ks
Prístroj na mimotelovú membránovú oxygenáciu ECMO
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03000000 Landwirtschaftliche Erzeugnisse des Pflanzenbaus und der Tierhaltung sowie Fischerei-, Forst- und zugehörige Erzeugnisse
Transportný pľúcny ventilátor vhodný do prostredia MRI
Los-Nr.: 5