II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa rur z tworzyw sztucznych do instalacji kopalnianych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku w ramach składów konsygnacyjnych (nr gr. asortymentowej 252-12).
Reference number: 701800235/01
II.1.2)Main CPV code44163000 Pipes and fittings
II.1.4)Short description:
Przedmiotem postępowania przetargowego jest dostawa rur z tworzyw sztucznych do instalacji kopalnianych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku w ramach składów konsygnacyjnych w ilości i rodzaju określonym w Formularzu Ofertowym, który stanowi załącznik nr 2 do SIWZ. Przedmiot zmówienia został podzielony na 16 zadań.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Rura z tworzywa sztucznego kołnierzowa śr.wew.100 +/- 7 mm długość 6 000 mm pn 16 do transportu wody kopalnianej
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)44163000 Pipes and fittings
II.2.4)Description of the procurement:
Rura z tworzywa sztucznego kołnierzowa śr.wew.100 +/- 7 mm długość 6 000 mm pn 16 do transportu wody kopalnianej - 535 szt.
Rura z tworzywa sztucznego kołnierzowa śr.wew.100 +/- 2 mm długość 6 000 mm pn 40 do transportu sprężonego powietrza, wody kopalnianej
Lot No: 2
Rura z tworzywa sztucznego kołnierzowa śr.wew.100 +/- 2 mm długość 6 000 mm pn 40 do transportu sprężonego powietrza, wody kopalnianej - 635 szt.
Rura z tworzywa sztucznego kołnierzowa śr.wew.100 +/- 2 mm długość 6 000 mm pn 40 preizolowana do transportu wody kopalnianej
Lot No: 3
Rura z tworzywa sztucznego kołnierzowa śr.wew.100 +/- 2 mm długość 6 000 mm pn 40 preizolowana do transportu wody kopalnianej - 983 szt.
Rura z tworzywa sztucznego bossa do zgrzewania doczołowego śr.zew. 110+/-2 mm pn 16 do transportu wody kopalnianej
Lot No: 4
Rura z tworzywa sztucznego bossa do zgrzewania doczołowego śr.zew. 110+/-2 mm pn 16 do transportu wody kopalnianej - 336 m.
Rura z tworzywa sztucznego bossa śr.zew, 110+/-2 mm pn10 do transportu gazów - metan
Lot No: 5
Rura z tworzywa sztucznego bossa śr.zew, 110+/-2 mm pn10 do transportu gazów - metan - 3 000 m.
Rura z tworzywa sztucznego kołnierzowa śr.wew.135+/- 5 mm długość 6 000 mm pn 20 do transportu wody kopalnianej
Lot No: 6
Rura z tworzywa sztucznego kołnierzowa śr.wew.135+/- 5 mm długość 6 000 mm pn 20 do transportu wody kopalnianej - 350 szt.
Rura z tworzywa sztucznego bossa do zgrzewania doczołowego śr.zew. 160+/-2 mm pn 16 do transportu wody kopalnianej
Lot No: 7
Rura z tworzywa sztucznego bossa do zgrzewania doczołowego śr.zew. 160+/-2 mm pn 16 do transportu wody kopalnianej - 322 m.
Rura z tworzywa sztucznego bossa śr.zew. 160+/-2 mm pn 25 do transportu sprężonego powietrza, wody kopalnianej
Lot No: 8
Rura z tworzywa sztucznego bossa śr.zew. 160+/-2 mm pn 25 do transportu sprężonego powietrza, wody kopalnianej - 4 050 m.
Rura z tworzywa sztucznego kołnierzowa śr.wew.150+/- 5 mm długość 6 000 mm pn 16 do transportu wody kopalnianej
Lot No: 9
Rura z tworzywa sztucznego kołnierzowa śr.wew.150+/- 5 mm długość 6 000 mm pn 16 do transportu wody kopalnianej - 192 szt.
Rura z tworzywa sztucznego kołnierzowa śr.wew.150 +/- 2 mm długość 6 000 mm pn 40 preizolowana do transport wody kopalnianej
Lot No: 10
Rura z tworzywa sztucznego kołnierzowa śr.wew.150 +/- 2 mm długość 6 000 mm pn 40 preizolowana do transport wody kopalnianej - 188 szt.
Rura z tworzywa sztucznego kołnierzowa śr.wew.200 +/- 4 mm długość 6 000 mm pn 10 do transportu gazów i metanu
Lot No: 11
Rura z tworzywa sztucznego kołnierzowa śr.wew.200 +/- 4 mm długość 6 000 mm pn 10 do transportu gazów i metanu - 597 szt.
Rura z tworzywa sztucznego kołnierzowa śr.wew.200 +/- 4 mm długość 6 000 mm pn 20 do transportu gazów i metanu
Lot No: 12
Rura z tworzywa sztucznego kołnierzowa śr.wew.200 +/- 4 mm długość 6 000 mm pn 20 do transportu gazów i metanu - 90 szt.
Rura z tworzywa sztucznego kołnierzowa śr.wew.195 +/- 4 mm długość 6 000 mm pn 25 do transportu wody kopalnianej
Lot No: 13
Rura z tworzywa sztucznego kołnierzowa śr.wew.195 +/- 4 mm długość 6 000 mm pn 25 do transportu wody kopalnianej - 300 szt.
Rura z tworzywa sztucznego bossa do zgrzewania doczołowego śr.zew. 225+/-2 mm pn 16 do transportu wody kopalnianej
Lot No: 14
Rura z tworzywa sztucznego bossa do zgrzewania doczołowego śr.zew. 225+/-2 mm pn 16 do transportu wody kopalnianej - 150 m.
Rura z tworzywa sztucznego kołnierzowa śr.wew.300 +/- 15 mm długość 6 000 mm pn 6,3 do transportu gazów i metanu
Lot No: 15
Rura z tworzywa sztucznego kołnierzowa śr.wew.300 +/- 15 mm długość 6 000 mm pn 6,3 do transportu gazów i metanu - 309 szt.
Rura z tworzywa sztucznego kołnierzowa śr.wew.400 +/- 25 mm długość 6 000 mm pn 6,3 do transportu gazów i metanu 400 pn 6,3 gaz
Lot No: 16
Rura z tworzywa sztucznego kołnierzowa śr.wew.400 +/- 25 mm długość 6 000 mm pn 6,3 do transportu gazów i metanu 400 pn 6,3 gaz - 75 szt.