Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dezinfekčné prostriedky - plochy pre FNsP Nové Zámky
Referenznummer der Bekanntmachung: 01/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil24455000 Desinfektionsmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je nákup dezinfekčných prostriedkov určených na plochy pre FNsP Nové Zámky, rozdelený na 4
časti:
Časť 1 - CHLÓR tbl
Časť 2 - KAZ
Časť 3 - Malé plochy ALKOHOL
Časť 4- Veľké plochy AK
Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti B.1 SP: Opis predmetu zákazky a v B.2 Obchodné
podmienky dodania predmetu zákazky.