VII.1.2)In der ursprünglichen Bekanntmachung zu berichtigender TextAbschnitt Nummer: IV.2.7
Stelle des zu berichtigenden Textes: Warunki otwarcia ofert
Anstatt:
11.1. Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy złożyć za pośrednictwem Platformy Zakupowej najpóźniej do dnia 21.03.2023 r. do godz. 11:00
11.4. Otwarcie ofert nastąpi w dniu 21.03.2023 r. o godz. 11:15 za pośrednictwem Platformy Zakupowej.
muss es heißen:
11.1. Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy złożyć za pośrednictwem Platformy Zakupowej najpóźniej do dnia 27.03.2023 r. do godz. 11:00
11.4. Otwarcie ofert nastąpi w dniu 27.03.2023 r. o godz. 11:15 za pośrednictwem Platformy Zakupowej.