Tájékoztatjuk, hogy programozási hiba miatt az URL-címek nem megfelelően jelennek meg az e-hirdetményekben. Már dolgozunk a probléma megoldásán. Addig is azt javasoljuk, hogy távolítsa el az URL végén megjelenő vesszőt (vagy más különleges karaktert). Szíves elnézését kérjük a kellemetlenségért.
Árubeszerzések - 160657-2023
Magyarország-Budapest: Mobiltelefonok
2023/S 055-160657
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Árubeszerzés
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Mobil telefonok beszerzése
Hivatkozási szám: EKR001265202020
II.1.2)Fő CPV-kód
32250000 Mobiltelefonok
II.1.4)Rövid meghatározás:
Keretmegállapodás (továbbiakban: KM) kötése a kormányzati informatikai beszerzések központosított
közbeszerzési rendszeréről szóló 301/2018 (XII.27.) Korm.rendelet hatálya alá tartozó, illetve a központosított
közbeszerzési eljáráshoz önként csatlakozó szervezetek részére mobiltelefonok beszerzésére, kiszállítására.
1. Keretmegállapodás DKM01MTEL21: nyomógombos, Androidos alap-, közép- és felsőkategória, illetve víz-, por- és ütésálló,
2. keretmegállapodás DKM02MTEL21: iOS-t gyárilag futtatni képes készülékek
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
DKM01MTEL21 sz. KM szerinti KM2
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A DKM01MTEL21 keretmegállapodáson belül a KM 2. szakaszában a versenyújranyitások és közvetlen
megrendelések során az alábbi Ajánlatkérőkkel kötött szerződést a Nyertes Ajánlattevő:
Alföldi Agrárszakképzési Centrum
Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal
Bács-Kiskun Megyei Oktatókórház
Balatonfüredi Tankerületi Központ
Baranya Megyei Szakképzési Centrum
Békés Megyei Kormányhivatal
Bethlen Gábor Alapkezelő Közhasznú Nonprofit Zrt.
BMSK Sport Közhasznú Nonprofit Kft.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet
Budapesti Rendőr-főkapitányság
Bugát Pál Kórház
Bv. Holding Korlátolt Felelősségű Társaság
Concordia Közraktár Kereskedelmi Zrt
Csolnoky Ferenc Kórház
Debreceni Egyetem (DE)
Digitális Kormányzati Fejlesztés és Projektmenedzsment Korlátolt Felelősségű Társaság
Dunakeszi Tankerületi Központ
DV Info Informatikai Kft.
Egri Tankerületi Központ
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság
Garantiqa Hitelgarancia Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
GYSEV CARGO Zrt.
Habsburg Ottó Alapítvány
Hagyományok Háza
Hajdú-Bihar Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság
Hajdú-Bihar Megyei Kormányhivatal
Heves Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság
Információs Hivatal
Jászberényi Tankerületi Központ
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Kormányhivatal
Jávorszky Ödön Kórház Vác
JNSZM Gyermekvédelmi Központ
Kaposvári Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft.
Katonai Nemzetbiztonsági Szolgálat
KEFAG Kiskunsági Erdészeti és Faipari Zrt
Készenléti Rendőrség
Kéthelyi Integrált Szociális Otthon
Kincsem Nemzeti Lóverseny és Lovas Stratégiai Korlátolt Felelősségű Társaság
Kiskunsági Nemzeti Park Igazgatóság
Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság
Közép-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Külgazdasági és Külügyminisztérium Központi Igazgatás
Külső-Pesti Tankerületi Központ
Magyar Agrár-és Élettudományi Egyetem (SZIE)
Magyar Állami Operaház
Magyar Fejlesztésösztönző Iroda
Magyar Imre Kórház
Magyar Lóversenyfogadást - szervező Korlátolt Felelősségű Társaság
Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum
Magyar Turisztikai Ügynökség Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Maradványvagyon-hasznosító Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Miskolci Szakképzési Centrum
MVM Oroszlányi Távhőtermelő és Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
MVM Vízerőmű Kft.
Nagykanizsai Szakképzési Centrum
Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal
Nemzeti Sportközpontok
Nemzetközi Oktatási Központ
Néprajzi Múzeum
NHSZ Biogáz Tatabánya Kft.
Óbudai Egyetem
Országos Korányi Pulmonológiai Intézet
Pálhalmai Agrospeciál Mg-i Termelő, Értékesítő és Szolgáltató Kft.
Pécsi Tudományegyetem
POSTAFLOTTA Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Rába Futómű Kft.
Radioaktív Hulladékokat Kezelő Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Repülőtéri Rendőr Igazgatóság
Sárvári Tankerületi Központ
Semmelweis Egyetem (SE)
Sopronkőhidai Ipari és Szolgáltató Kft.
Statek Statisztikai Elemző Központ Kft.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kormányhivatal
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság
Székesfehérvári Tankerületi Központ
Szent István Filharmonikusok Non-profit Korlátolt Felelősségű Társaság
Szerencsejáték Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Szombathelyi Erdészeti Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Tiszamenti Regionális Vízművek Zrt
Tolna Megyei Kormányhivatal
Új Világ Nonprofit Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
"URBS PRO PATIENTE" Egészségügyi Fejlesztő és Üzemeltető Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Vas Megyei Rendőr-főkapitányság
VERGA Veszprémi Erdőgazdaság Zártkörű Részvény Társaság
VERITAS Történetkutató Intézet és Levéltár
Veszprém Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet
Veszprém Megyei Kormányhivatal
Zalaegerszegi Szakképzési Centrum
Emberi Erőforrások Minisztériuma Nagykanizsai Javítóintézete
Szent Margit Kórház
Jelen közbeszerzési rész technikai jelleggel került meghatározásra abból a célból, hogy a tájékoztató hirdetmény tárgya szerinti keretmegállapodás alapján megvalósított közbeszerzésekről a keretmegállapodást kötött ajánlattevőnkénti bontásban, kumuláltan legyen lehetőség adatot szolgáltatni. Ennek megfelelően az adott közbeszerzési rész magát a keretmegállapodást kötött nyertes ajánlattevői kört takarja, mely összesítve tartalmazza a hirdetménnyel érintett időintervallum alatt kötött 94 darab egyedi szerződés (ide értve a visszaigazolt megrendeléseket is) ellenértékét.
Rész száma: 2
Magyar Zene Háza Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Pest Megyei Rendőr-főkapitányság
Városliget Ingatlanfejlesztő Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Vérteserdő Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Szegedi Tudományegyetem (SZTE)
Szolnoki Tankerületi Központ
Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet
BMSK Beruházási, Műszaki Fejlesztési, Sportüzemeltetési, Közbeszerzési ZRt.
Állampusztai Mezőgazdasági és Kereskedelmi Kft
Állampusztai Országos Büntetás-Végrehajtási Intézet
Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság
Békés Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság
Békés Megyei Rendőr-főkapitányság
Berettyóújfalui Tankerületi Központ
BME Üzemeltető és Műszaki Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Központ
Budapest Főváros Kormányhivatala
Budapesti Gazdasági Egyetem (BGE)
Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága
CEEGEX Közép-Kelet-Európai Szervezett Földgázpiac Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Concerto Akadémia Nonprofit Kft
Dunántúli Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Duna Papír Termelő, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Emberi Erőforrás Támogatáskezelő
ERFO Közhasznú Nonprofit Kft.
Észak-Budapesti Tankerületi Központ
Eszterházy Károly Katolikus Egyetem
Főkefe Rehabilitációs Foglalkoztató Ipari Közhasznú Nonprofit Kft
Gottsegen György Országos Kardiovaszkuláris Intézet
GYMS Megyei Gondoskodás Szociális Központ
Helikon Nonprofit Kft.
Hévíz-Balaton Airport Kft.
HM Zrínyi Térképészeti és Kommunikációs Szolgáltató Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
HUDEX Magyar Derivatív Energiatőzsde Zártkörűen Működő Részvénytársaság
HUMDA Magyar Autó-Motorsport és Zöld Mobilitás-fejlesztési Ügynökség Zrt.
HUNGARORING Sport Zrt.
HUPX Magyar Szervezett Villamosenergia-Piac Zrt.
IdomSoft Informatikai Zártkörűen Működő Részvénytársaság
KAV Közlekedési Alkalmassági és Vizsgaközpont Nonprofit Kft.
KÉZMŰ Fővárosi Kézműipari Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Közép-Tisza-vidéki Vízügyi Igazgatóság
Köztársasági Elnöki Hivatal
Lechner Tudásközpont Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Magyar Honvédség 2. vitéz Bertalan Árpád Különleges Rendeltetésű Dandár
Magyar Képzőművészeti Egyetem (MKE)
Magyar Nemzeti Múzeum
Mozgássérült Emberek Rehabilitációs Központja
NETI Informatikai Tanácsadó Kft.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Nostra Vegyesipari Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Nyugat-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Országos Fordító és Fordításhitelesítő Iroda Zrt.
Országos Mozgásszervi Intézet
Rész száma: 3
Budapest 2023 Atlétikai Világbajnokság szervező Nonprofit Zrt.
Hunatom Innovációs és Gazdaságfejlesztési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
ATEV Fehérjefeldolgozó Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Kazincbarcikai Tankerületi Központ
Kopp Mária Intézet a Népesedésért és a Családokért
Központi Statisztikai Hivatal (KSH)
NÖF Nemzeti Örökségvédelmi Fejlesztési Nonprofit Kft
Országos Idegenrendészeti Főigazgatóság
Soproni Szakképzési Centrum
Magyar Posta Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Jelen közbeszerzési rész technikai jelleggel került meghatározásra abból a célból, hogy a tájékoztató hirdetmény tárgya szerinti keretmegállapodás alapján megvalósított közbeszerzésekről a keretmegállapodást kötött ajánlattevőnkénti bontásban, kumuláltan legyen lehetőség adatot szolgáltatni. Ennek megfelelően az adott közbeszerzési rész magát a keretmegállapodást kötött nyertes ajánlattevői kört takarja, mely összesítve tartalmazza a hirdetménnyel érintett időintervallum alatt kötött 19 darab egyedi szerződés (ide értve a visszaigazolt megrendeléseket is) ellenértékét.
Rész száma: 4
ATEVSZOLG Innovációs és Szolgáltató Zrt.
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság
Kaposvári Tankerületi Központ
Kopint-Datorg Informatikai és Vagyonkezelő Kft.
MFB Invest Befektetési és Vagyonkezelő Zrt.
Országos Mentális, Ideggyógyászati és Idegsebészeti Intézet
Sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház
Szigetszentmiklósi Tankerületi Központ
Jelen közbeszerzési rész technikai jelleggel került meghatározásra abból a célból, hogy a tájékoztató hirdetmény tárgya szerinti keretmegállapodás alapján megvalósított közbeszerzésekről a keretmegállapodást kötött ajánlattevőnkénti bontásban, kumuláltan legyen lehetőség adatot szolgáltatni. Ennek megfelelően az adott közbeszerzési rész magát a keretmegállapodást kötött nyertes ajánlattevői kört takarja, mely összesítve tartalmazza a hirdetménnyel érintett időintervallum alatt kötött 25 darab egyedi szerződés (ide értve a visszaigazolt megrendeléseket is) ellenértékét.
DKM02MTEL21 sz. KM szerinti KM2
Rész száma: 5
A DKM02MTEL21 keretmegállapodáson belül a KM 2. szakaszában a versenyújranyitások és közvetlen
Aktív- és Ökoturisztikai Fejlesztési Központ Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Corvinus Nemzetközi Befektetési Zrt.
Heves Megyei Kormányhivatal
Könyvtárellátó Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Nemzeti Filmintézet Közhasznú Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Jelen közbeszerzési rész technikai jelleggel került meghatározásra abból a célból, hogy a tájékoztató hirdetmény tárgya szerinti keretmegállapodás alapján megvalósított közbeszerzésekről a keretmegállapodást kötött ajánlattevőnkénti bontásban, kumuláltan legyen lehetőség adatot szolgáltatni. Ennek megfelelően az adott közbeszerzési rész magát a keretmegállapodást kötött nyertes ajánlattevői kört takarja, mely összesítve tartalmazza a hirdetménnyel érintett időintervallum alatt kötött 16 darab egyedi szerződés (ide értve a visszaigazolt megrendeléseket is) ellenértékét.
Rész száma: 6
Dél-Dunántúli Vízügyi Igazgatóság
MECSEKÉRC Környezetvédelmi Zártkörűen Működő Részvénytársaság
MH BHD
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (Nemzeti Hírközlési Hatóság utódja, 2010.08.11.-től)
Nitrokémia Környezetvédelmi Tanácsadó és Szolgáltató Zrt.
Szabadtéri Néprajzi Múzeum
Jelen közbeszerzési rész technikai jelleggel került meghatározásra abból a célból, hogy a tájékoztató hirdetmény tárgya szerinti keretmegállapodás alapján megvalósított közbeszerzésekről a keretmegállapodást kötött ajánlattevőnkénti bontásban, kumuláltan legyen lehetőség adatot szolgáltatni. Ennek megfelelően az adott közbeszerzési rész magát a keretmegállapodást kötött nyertes ajánlattevői kört takarja, mely összesítve tartalmazza a hirdetménnyel érintett időintervallum alatt kötött 12 darab egyedi szerződés (ide értve a visszaigazolt megrendeléseket is) ellenértékét.
Rész száma: 7
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem (BME)
Diákhitel Központ Zrt.
Díjbeszedő Informatikai Korlátolt Felelősségű Társaság
Hajdúböszörményi Tankerületi Központ
Nyíregyházi Szakképzési Centrum
Szerencsi Szakképzési Centrum
Jelen közbeszerzési rész technikai jelleggel került meghatározásra abból a célból, hogy a tájékoztató hirdetmény tárgya szerinti keretmegállapodás alapján megvalósított közbeszerzésekről a keretmegállapodást kötött ajánlattevőnkénti bontásban, kumuláltan legyen lehetőség adatot szolgáltatni. Ennek megfelelően az adott közbeszerzési rész magát a keretmegállapodást kötött nyertes ajánlattevői kört takarja, mely összesítve tartalmazza a hirdetménnyel érintett időintervallum alatt kötött 20 darab egyedi szerződés (ide értve a visszaigazolt megrendeléseket is) ellenértékét.
Rész száma: 8