Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Housing/Hosting Services for a Business Continuity DataCentre
Reference number: EMSA/OP/6/2020
II.1.2)Main CPV code72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
II.1.4)Short description:
Acquire services for the Housing/Hosting Services for a Business Continuity DataCentre, namely to establish an acquisition channel for the housing (collocation) of the EMSA Business Continuity facility in Madrid area.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 900 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)72120000 Hardware disaster-recovery consultancy services
II.2.4)Description of the procurement:
The services to be provided under the contract to be awarded include the hosting of the EMSA Business Continuity Facility in the contractor’s premises in Madrid area, bundled with all related essential services for network connectivity; power and cooling; access control and security; on demand ‘remote hands’ services; move services to relocate the EMSA BCF; access for EMSA staff and its delegates and facilities to execute recovery procedures from the Contractor premises in case of need; 24/7 coverage for the mentioned services.;.
Pravna podlaga:
Uredba (EU, Euratom) št. 2018/1046
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Storitve namestitve/gostovanja za podatkovni center za neprekinjeno poslovanje
Referenčna številka dokumenta: EMSA/OP/6/2020
II.1.2)Glavna koda CPV72000000 Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora
II.1.4)Kratek opis:
Cilj naročila je pridobiti storitve namestitve/gostovanja za podatkovni center za neprekinjeno poslovanje, in sicer vzpostaviti nabavni kanal za namestitev (postavitev) opreme agencije EMSA za neprekinjeno poslovanje na območju Madrida.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 900 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV72120000 Storitve svetovanja pri obnovitvi strojne opreme po njeni odpovedi
II.2.4)Opis javnega naročila:
Storitve, ki jih je treba zagotoviti v okviru tega naročila, vključujejo gostovanje opreme agencije EMSA za neprekinjeno poslovanje v prostorih izvajalca na območju Madrida ter vse povezane bistvene storitve v zvezi z omrežno povezljivostjo, napajanjem in hlajenjem, nadzorom in varnostjo dostopa, storitvami na zahtevo, ki zajemajo zagotavljanje podpore na daljavo (t. i. „remote hands)“, selitvijo opreme agencije EMSA za neprekinjeno poslovanje, dostopom, ki ga osebje, pooblaščenci in oprema agencije EMSA potrebujejo za izvajanje sanacijskih postopkov iz prostorov izvajalca, če je to potrebno, pokritostjo navedenih storitev 24 ur na dan in vse dni v tednu itd.