Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 18470
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79600000 Personaleinstellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Met deze aanbesteding beoogt de Aanbestedende dienst één Opdrachtnemer voor jobmarketing te contracteren die de volgende diensten levert en doelstellingen weet te bereiken:
a) Het op maat maken van jobmarketing campagnes; lettend op de functie en bijbehorende doelgroep, in het bijzonder bij specialistische functies;
b) Het laten aansluiten van de vacature content op de employer brand van de provincie Utrecht;
c) Het geven van proactief media-advies;
d) Het snel kunnen handelen op een vraagverzoek;
e) Kan ontzorgen zowel in het advies als in de uitvoering;
f) Rapporteert op resultaten en hierop bijstuurt.
Deze doelstellingen zijn door de Aanbestedende dienst vertaald naar de afbakening van de Opdracht, de eisen die aan de uitvoering ervan gesteld worden, de eisen die aan Ondernemers worden gesteld om voor de Opdracht in aanmerking te komen en de wijze waarop de economisch meest voordelige Inschrijving wordt geselecteerd.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79342000 Marketing
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Het te verwachten aantal mediacampagnes wordt in ieder geval geschat op minimaal 80 per jaar voor een periode van maximaal 4 jaar.