Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Προμήθεια καυσίμων - λιπαντικών, έτους 2023 και 2024, του Δήμου Αγίου Νικολάου και των νομικών προσώπων του.
Referentienummer: 117/11485/23-08-2022
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09130000 Aardolie en aardoliedistillaten
II.1.4)Korte beschrijving:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια πετρελαίου κίνησης, πετρελαίου θέρμανσης και βενζίνης
αμόλυβδης, που απαιτούνται για την κίνηση των οχημάτων, τη λειτουργία των εγκαταστάσεων, τη θέρμανση των
κτιρίων, και των λιπαντικών οχημάτων του Δήμου Αγίου Νικολάου
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
1Α: Καύσιμα Δήμου Αγίου Νικολάου
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)09134200 Dieselbrandstof
09132100 Loodvrije benzine
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Προμήθεια πετρελαίου κίνησης, συνολικής ποσότητας 217.000 λίτρων και αμόλυβδης βενζίνης, συνολικής
ποσότητας 39.600 λίτρων.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 3
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)09135100 Stookolie
09134200 Dieselbrandstof
Προμήθεια πετρελαίου κίνησης συνολικής ποσότητας 70.000 λίτρων, αμόλυβδης βενζίνης συνολικής ποσότητας
36.000 λίτρων και πετρελαίου θέρμανσης συνολικής ποσότητας 4.000 λίτρων, για τις ανάγκες της Δ.Ε.Υ.Α.Α.Ν..
3Α: Καύσιμα Ο.Κ.Υ.Δ.Α.Ν..
Perceel nr.: 4
Προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης συνολικής ποσότητας 40.000 λίτρων, για τις ανάγκες του Ο.Κ.Υ.Δ.Α.Ν.
4Α: Καύσιμα Π.Α.Ο.Δ.Α.Ν..
Perceel nr.: 5
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)09132100 Loodvrije benzine
Προμήθεια πετρελαίου κίνησης συνολικής ποσότητας 52.000 λίτρων και αμόλυβδης βενζίνης συνολικής
ποσότητας 4.000 λίτρων, για τις ανάγκες του Π.Α.Ο.Δ.Α.Ν.
5Α: Καύσιμα Πρωτοβάθμιας Σχολικής Επιτροπής.
Perceel nr.: 6
Προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης συνολικής ποσότητας 53.000 λίτρων, για τις ανάγκες της Πρωτοβάθμιας
Σχολικής Επιτροπής.
6Α: Καύσιμα Δευτεροβάθμιας Σχολικής Επιτροπής.
Perceel nr.: 7
Προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης συνολικής ποσότητας 43.000 λίτρων, για τις ανάγκες της Δευτεροβάθμιας