29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu przez instytucję zamawiającą:
Pomoc techniczna/naukowa we wdrażaniu dyrektywy 2010/63/UE
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług
Usługi
Kategoria usług: nr 12: Usługi architektoniczne, inżynieryjne i zintegrowane usługi inżynieryjne; usługi urbanistyczne, architektury krajobrazu, związane z nimi usługi konsultacji naukowych i technicznych; usługi badań i analiz technicznych
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: poza siedzibą zamawiającego.
Kod NUTS
II.1.4)Informacje na temat umowy ramowej
II.1.5)Krótki opis zamówienia lub zakupu
Celem zamówienia jest zapewnienie Komisji specjalistycznej wiedzy naukowej i technicznej oraz zasobów wymaganych do ułatwienia prawidłowego, kompleksowego i jednolitego wdrożenia i stosowania dyrektywy. Za sprawą niniejszego zamówienia Komisja będzie w stanie przygotować niezbędne wytyczne, wykonywać zobowiązania wynikające z dyrektywy oraz monitorować ich realizację w terminach określonych w dyrektywie.
II.1.6)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)
90700000 Usługi środowiska naturalnego
II.2)Wielkość lub zakres zamówienia
II.2.1)Całkowita wielkość lub zakres:
Pojedyncza umowa na okres 60 miesięcy z budżetem w zakresie 320 000 EUR–340 000 EUR.
Szacunkowa wartość bez VAT:
Zakres: między 320 000 i 340 000 EUR
II.2.2)Informacje o opcjach
Opcje: nie