Diese Bekanntmachung dient nur der Vorinformation
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Marktconsultatie - Externe capaciteit docenten omzetbelasting (verwachte einddatum: 29-05-2023).
Referenznummer der Bekanntmachung: IUC22-761
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Ter voorbereiding op een voorgenomen inkooptraject inzake de inzet van externe docenten voor de interne opleidingen van de Belastingdienst over omzetbelasting nodigt de Aanbestedende dienst u uit om deel te nemen aan deze marktconsultatie. Een belangrijk onderdeel van deze voorbereiding is inzicht krijgen in de markt die kan voorzien in de behoefte van de Opdrachtgever. Met de marktconsultatie wil de aanbestedende dienst een duidelijk beeld krijgen van wat de mogelijkheden en (eventuele) beperkingen zijn.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zie bijlage 'Leidraad marktconsultatie_IUC22-761'.