II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DOSTAWA, MONTAŻ I URUCHOMIENIE SPRZĘTU MEDYCZNEGO DO ODDZIAŁU ZAMIEJSCOWEGO WOJEWÓDZKIEGO CENTRUM SZPITALNEGO KOTLINY JELENIOGÓRSKIEJ – SZPITALA „WYSOKA ŁĄKA” W KOWARACH NA POTRZEBY UTWORZENIA TRANSGR
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP/PN/03/01/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33100000 Medizinische Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dostawa sprzętu medycznego na potrzeby utworzenia transgranicznego centrum kompleksowej rehabilitacji
pocovidowej w Szpitalu Wysoka Łąka w Kowarach z podziałem na 9 pakietów
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33192120 Krankenhausbetten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienDie nachstehenden Kriterien
Kostenkriterium - Name: Cena / Gewichtung: 60%
Kostenkriterium - Name: Termin gwarancji / Gewichtung: 40%
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33100000 Medizinische Geräte
33155000 Ausrüstung für Physiotherapie
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
37 pozycji asortymentowych:
Rowery stacjonarne - 1 pozycja asortymentowa, Orbitrek - 1 pozycja asortymentowa, Orbitrek SOLE - 1 pozycja asortymentowa, Stepper - 1 pozycja asortymentowa, Kabina UGUL z osprzętem - 1 pozycja asortymentowa,Łóżko rehabilitacyjne - 1 pozycja asortymentowa, Łóżko do indywidualnych ćwiczeń rehabilitacyjnych - 1 pozycja asortymentowa, Rotory do ćwiczeń kończyn górnych - 1 pozycja asortymentowa, Szyna do ćwiczeń biernych - 1 pozycja asortymentowa, Szyna do ćwiczeń stawu kolanowego i kończyny dolnej - 1 pozycja asortymentowa, Komplet ciężarków - 1 pozycja asortymentowa, Laser -1 pozycja asortymentowa, Aparat do krioterapii - 1 pozycja asortymentowa, Terapuls - 1 pozycja asortymentowa, Aparat do magnetoterapii - 1 pozycja asortymentowa, Aparaty do elektroterapii - 1 pozycja asortymentowa, Wanny do kąpieli perełkowej - 1 pozycja asortymentowa, Wanna do hydromasażu - 1 pozycja asortymentowa, Aquavibron+ekopompa - 1 pozycja asortymentowa, Lampa Sollux - 1 pozycja asortymentowa, Aparat do terapii falą uderzeniową - 1 pozycja asortymentowa, Wanna do masażu wirowego dla kończyn dolnych - 1 pozycja asortymentowa, wanna do masażu wirowego dl kończyn górnych - 1 pozycja asortymentowa, Podnośnik jezdny - 1 pozycja asortymentowa, Stół rehabilitacyjny - 1 pozycja asortymentowa, Stół stacjonarny rehabilitacyjny - 1 pozycja asortymentowa, Stół pionizacyjny - 1 pozycja asortymentowa, Robot DIEGO (w podwieszeniu + ekran) - 1 pozycja asortymentowa, Myro - system do terapii wielosensorycznej - 1 pozycja asortymentowa, Stół do terapii ręki Manus - 1 pozycja asortymentowa, Stół Manualex - 1 pozycja asortymentowa, Ramię Luna EMG - 1 pozycja asortymentowa, bieżnia treningowa - 1 pozycja asortymentowa, Platforma balansowa - 1 pozycja asortymentowa, Urządzenie do terapii w podwieszeniu - 1 pozycja asortymentowa, Fotel rehabilitacyjny - 1 pozycja asortymentowa, Diatermia - 1 pozycja asortymentowa
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
33112200 Ultraschallanlage
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Aparat do ciągłego leczenia nerkozastępczego
Los-Nr.: 5
33181500 Verbrauchsmaterial für Nierenbehandlung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Kardiomonitor do pracy w warunkach pola elektromagnetycznego
Los-Nr.: 7
38553000 Magnetmessgeräte
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
33157800 Sauerstoffzufuhranlage