Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wynajem kontenerów wraz z dostawą, przygotowaniem podłoża, montażem, zapewnieniem wyposażenia wnętrza, obsługą serwisową i demontażem kontenerów
Referenznummer der Bekanntmachung: 16/ZP/POO/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil98000000 Sonstige gemeinschaftliche, soziale und persönliche Dienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest wynajem kontenerów wraz z dostawą, przygotowaniem podłoża, montażem, zapewnieniem wyposażenia wnętrza, obsługą serwisową i demontażem kontenerów na niżej wymienionych lokalizacjach znajdujących się na terenie województwa małopolskiego, w związku z organizacją Igrzysk Europejskich 2023, z podziałem na 6 części zamówienia.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku A do SWZ.