Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Servicecontract voor wettelijke technische controles aan installaties en werktuigen door EDTC en bijhorende software voor rapportering en opvolging
Referenznummer der Bekanntmachung: 2022-27
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71631100 Inspektion von Maschinen
II.1.4)Kurze Beschreibung: II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung
71700000 Kontroll- und Überwachungsleistungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Deze overheidsopdracht betreft een raamovereenkomst van 4 jaar vast en tweemaal een mogelijke verlenging met 2 jaar voor het verlenen van de service 'wettelijke technische controles aan diverse installaties en werktuigen' door een Externe Dienst voor Technische Controles (EDTC).
Hulpverleningszone Waasland is de aanbestedende overheid en treedt in de eerste plaats op voor zichzelf, en ook als aankoopcentrale voor geïnteresseerde Vlaamse zones (klanten genoemd).
Bij de inschrijving moeten eenheidsprijzen vermeld worden in de inventaris. De inventaris, die verscheidene wettelijke technische controles vermeldt, is niet-limitatief. Die eenheidsprijzen zullen gelden voor alle klanten. Prijsherzieningen zijn mogelijk, na goedkeuring door de aanbestedende overheid.
Voor Hulpverleningszone Waasland worden vermoedelijke hoeveelheden vermeld. Deze laten toe om een transparante prijsvergelijking van de offertes te maken.
Voor andere zones zal de opdrachtnemer ter plaatse gaan om de hoeveelheden van de te keuren installaties en werktuigen vast te stellen.