Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Bauleistung - 161030-2023
Belgien-Aartselaar: Bau von Schmutzwasserleitungen
2023/S 055-161030
Berichtigung
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Bauauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Project 23.062/1 - Dadizele/Moorslede, Prioritaire riolering Geluwestraat – Azalealaan - Mandellaan
Referenznummer der Bekanntmachung: AQFINFRA-23062lot1-F02_0
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45232411 Bau von Schmutzwasserleitungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
• opbraak van bestaande wegenis, riolering en toebehoren
• aanleg van rioleringen in open sleuf :
➔ tlv Aquafin :
- circa 380 lm gresbuizen d.250
- circa 550 lm gresbuizen d.300
- circa 540 lm betonbuizen d.400
- circa 130 lm betonbuizen d.500
- circa 110 lm betonbuizen d.600
- circa 350 lm betonbuizen d.700
- circa 140 lm betonbuizen d.800
- circa 15 lm betonbuizen d.1000
- circa 380 lm betonbuizen d.1200
- circa 280 lm geprefabriceerde kokers 2500x100 of 2000x1250
- circa 2875 lm rioleringen
➔ tlv Fluvius :
- circa 160 lm gresbuizen d.250
- circa 125 lm gresbuizen d.300
- circa 110 lm betonbuizen d.400
- circa 165 lm betonbuizen d.500
- circa 560 lm rioleringen
➔ totaal Aquafin + Fluvius : 3435 lm rioleringen
• bouwen van 11 overstortconstructies, 1 uitstroom constructie, 2 grote inspectieputten en een tussenschot in metselwerk
• aanleggen van onderfunderingen en funderingen
• aanleggen van fietspaden in betonverharding : circa 2800 m²
• aanleggen van rijwegen in betonverharding : circa 1200 m²
• aanleggen van rijwegen in asfalt : circa 9200 m²
• aanleggen van verhardingen in allerhande betonstraatstenen : circa 8800 m²